Other
Team Info
Rating | n/a | Mascot | |
---|---|---|---|
Rankings |
|
Location | |
Record | 0-0-0 | Head Coach | |
Goals (GF-GA) | 0-0 | Website | |
Division(s) | Social Media |
Name | Class | State | Previous School | Club | Pos | Div | College | Fix |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katie Wolter | 2024 | NC | Other | UltGoal | G | D1 | Elon | |
Cemary Chavez | 2024 | CA | Other | LA Fire/Harlem | A | D1 | Xavier | |
Shaely Wallace | 2024 | BC | Other | Team BC | A | D1 | Albany | |
Bella Raynish | 2024 | MI | Other | 214 | M | D1 | Central Michigan | |
Megan Muir | 2024 | NH | Other | NH Tomahawks | M | D2 | Anderson (SC) | |
Ilianna Pena | 2024 | TX | Other | Forged | A | D1 | Radford | |
Isabella Wenstrand | 2024 | CA | Other | Coast | A | D1 | California | |
Indira Marker | 2024 | NC | Other | AFA | A | D2 | Grand Valley State | |
Lucy Annese | 2024 | ON | Other | Edge/Oshawa | D | D1 | Detroit Mercy | |
Lexy Stevenson | 2024 | BC | Other | Team BC | A | D1 | Queens | |
Alex Paterson | 2024 | BC | Other | Team BC | M | D1 | Eastern Michigan | |
Charlie Dayman | 2024 | BC | Other | Team BC | D | D2 | Lewis | |
Kehnai Parks | 2024 | PA | Other | Harlem | A | D1 | Delaware State | |
Marianna Szamoskozi | 2024 | BC | Other | Team BC/Aces/Fusion | A | D2 | Daemen | |
Asha Jamieson | 2024 | AB | Other | Mustang Starz | A | D2 | Montevallo | |
Trinity Rose | 2024 | AB | Other | Mustang Starz/Team AB | M | D2 | Montevallo | |
Abbey Burns | 2024 | XX | Other | Newport Ladies | M | D2 | Malone | |
Kelsea Lawson | 2024 | XX | Other | Glenelg | M | D1 | Rhode Island | |
Morgan Bush | 2024 | NJ | Other | Jersey Thunder | D | D3 | Utica | |
Nora Begley | 2025 | MD | Other | MD United | A | D1 | William & Mary | |
Morgan Downey | 2024 | BC | Other | Team BC | A | D2 | Walsh | |
Krystalin Respicio | 2025 | CA | Other | Tenacity/Lax Monkey | G | D1 | UC Davis | |
Brienne Brezynskie | 2025 | ON | Other | Team ON | M | D1 | Massachusetts-Lowell | |
Parker Lewis | 2024 | NE | Other | MW Top Guns | D | D3 | Concordia-Wisconsin | |
Samantha Taylor | 2024 | BC | Other | Team BC | D | D2 | Montevallo | |
Michael Anne Cryne | 2024 | DE | Other | M&D/LBC | M | D2 | Colorado Mesa | |
Ceili Jobb | 2024 | AB | Other | Evolve | D | D1 | Presbyterian | |
Holly Shoughro | 2024 | NV | Other | Vegas Strong | A | D2 | Westminster (UT) | |
Kara Goertz | 2024 | BC | Other | Team BC | G | D1 | Youngstown State | |
Ema Ulinder | 2025 | BC | Other | Team BC | D | D2 | Wingate | |
Maddie MacLeod | 2025 | BC | Other | Team BC | M | D1 | Lindenwood | |
Paige Pearson | 2024 | BC | Other | Fusion | A | NAIA | Bethel (IN) | |
Veronica Richardson | 2024 | BC | Other | Fusion | D | D2 | Coker | |
Saaya Bhandari | 2025 | BC | Other | Team BC/Fusion/Adanacs | M | D1 | Longwood | |
Jade McKinnon | 2024 | BC | Other | Team BC/Adanacs | D | D2 | Lewis | |
Devyn Hartley | 2024 | BC | Other | Team BC | D | D2 | Lewis | |
Eliana Cappellini | 2024 | BC | Other | Team BC | M | D2 | Lewis | |
Ella Vick | 2024 | BC | Other | Team BC | M | NAIA | Bethel (IN) | |
Jordyn Payne | 2024 | AB | Other | Mustang Starz/Team AB | M | NAIA | Keiser | |
Erynn Turner | 2024 | DE | Other | D | D3 | Virginia Wesleyan | ||
Elise Fawcett | 2025 | AB | Other | ELEV8/Top Left | A | D1 | Lindenwood | |
Lola McConaghy | 2024 | AB | Other | ELEV8/Team AB | A | D3 | Whitman | |
Maive Partlow | 2025 | ON | Other | Team ON/Oshawa/Rock Stars | A | D1 | Niagara | |
Addison Cuasay | 2025 | FL | Other | M&D/Nation United | A | D2 | Rollins | |
Mackenzie Kirkpatrick | 2024 | OH | Other | Maxim | D | D2 | Georgian Court | |
Ava Tibbs | 2024 | FL | Other | TRUE | D | D2 | Lee | |
Saskia Aunger | 2025 | BC | Other | Team BC/Fusion | G | D2 | Wingate | |
Taryn Lee | 2025 | ON | Other | Rock Stars/Team ON | D | D1 | Canisius | |
Kaylee Schumacher | 2025 | BC | Other | Team BC | D | D2 | Lewis | |
Kate Halcro | 2024 | AB | Other | Mustang Starz/Team AB | A | D2 | Coker | |
Kayla Stewart | 2025 | BC | Other | Team BC/ProCaliber | G | D2 | Rockhurst | |
Elisha Lowes | 2025 | BC | Other | Team BC | M | D2 | Lander | |
Zola LeDonne | 2025 | BC | Other | Team BC | A | D1 | Detroit Mercy | |
Cana Brungard | 2025 | VA | Other | Lotus/YJ South | M | D3 | Messiah | |
Anna Connor | 2025 | PA | Other | Hurricanes | D | D2 | Bloomsburg | |
Sian Loveless | 2024 | OK | Other | Red Dirt/Endurance | M | D2 | Quincy | |
Takoda MacDougall | 2025 | VA | Other | Lotus | D | D2 | Chowan | |
Taylor Murrell | 2024 | BC | Other | Cityside | A | D2 | Northwood | |
Brooklyn Sverdrup | 2025 | BC | Other | Team BC | M | D1 | Canisius | |
Olivia Craik | 2025 | AB | Other | North Strong/Team AB | D | D2 | Limestone | |
Jordan Bolam | 2025 | BC | Other | Team BC | M | D2 | Mount Olive | |
Callie Lovekin | 2024 | NY | Other | Team 91/Crescents | A | D3 | Occidental | |
Ella Brophy | 2024 | XX | Other | England U18/Brooklands | A | D2 | Florida Tech |
CLICK HERE if this team will not exist for the 2024 season