Recruits


Women's 2025 Recruits

Name Class State Previous School Club Pos Div College Fix
Alexa Baek 2025 NY Syosset Tradition/LI Elevate D D1 Iona
Catherine Cowgill 2025 DE Newark Charter School Philly Blast/GrnTurtle D D1 Marist
Megan Shanahan 2025 MA Reading Memorial Bay State Bullets D D1 Marist
Ginger Fishberg 2025 MD Walter Johnson Capital M D1 Butler
Ella Brunette 2025 NY Brighton 3D/Relentless Hustle M D1 Manhattan
Annie Walker 2025 PA Haverford UltGoal M D1 Queens
Maia Lisanti 2025 NJ Hunterdon Central Triple Threat M D1 Wagner
Ava McCormack 2025 MD St Marys Heros/CCLax G D1 Stony Brook
Brooke McElwain 2025 MD North Harford NEMS G D2 Findlay
Kate Feliciano 2025 OH Walsh Jesuit Major Force G D2 Gannon
Mariella Tomasello 2025 NH Bishop Guertin HGR A D2 Limestone
Shira Silverman 2025 FL Tocoi Creek Dash D D2 Limestone
Aurora Hornbuckle 2025 GA Lassiter EagleStix D D2 Catawba
Payton Platz 2025 OH Chardon Maxim D D2 Mercyhurst
Missi Espenshade 2025 PA Great Valley Dynasty D D2 Westminster (UT)
Sophie Jacobs 2025 UT Corner Canyon Tenacity D D2 Westminster (UT)
Ava Martin 2025 NH Merrimack Granite State M D2 Assumption
Olivia Dean 2025 GA Mill Creek GA Outlaws M D2 Belmont Abbey
Ava Corvino 2025 PA Hempfield Landisville Phantastix M D2 Bloomsburg
Autumn Kuhl 2025 CA Santiago Mad Dog M D2 Maryville
Elle Enselman 2025 WA Eastside Catholic Vand'al M D2 Regis (CO)
Grayson Crowe 2025 AL Mountain Brook EagleStix M D2 Rollins
Meghan Doody 2025 NY Goshen Metro A D2 Alabama-Huntsville
Kaitlyn Rossi 2025 IL Lincoln Park Team One A D2 Concordia-St Paul
Carrie Coulter 2025 TN William Blount Smoky Mountain Shine A D2 Mars Hill
Alyssa Brodeur 2025 NH Merrimack Valley NH Tomahawks A D2 Mercy
Shaina Picucci 2025 NY Westlake Compass A D2 Seton Hill
Lillie Swanson 2025 PA Penn Manor Phantastix A D3 Berry
Gianna Guensch 2025 NJ Jonathan Dayton Centercourt/3D A D3 Misericordia
Julia Gorham 2025 NJ Westwood Metro/Mad Dog A D3 Muhlenberg
Katie Hutchinson 2025 MA Holderness School 3D A D3 William Smith
Aliza Very 2025 PA Baldwin Intrepid A D3 Mount Union
Lizzie Dorley 2025 PA Seton LaSalle TRUE M D3 Mount Union
Annabelle Kinzel 2025 TX Flower Mound GRIT G D3 Hendrix
Ava Berkowitz 2025 NY Pleasantville House of Sports G D3 Oneonta
Daryn Foertsch 2025 NJ Chatham BBL D D3 Franklin & Marshall
Kelley Hurdle 2025 MD John Carroll TLC D D3 Roanoke
Emma Blake 2025 NJ Westfield BBL D D3 Denison
Finlay Harmon 2025 MD Towson Coppermine M D3 Denison
Alexandra DiRusso 2025 NY Kings Park LI Team 91 M D3 New Paltz
Lauren Kelly 2025 MD Catoctin Renegades M D3 Salisbury
Maura Barnes 2025 MD Catholic High Baltimore Coppermine M NAIA Ave Maria
Emma Benkovic 2025 PA Central Dauphin Xtreme D D2 Thomas Jefferson
Sienna Garcia 2025 TX Dripping Springs GRIT G D2 Westminster (UT)
Keala Custodio 2025 CA Mission Hills Coast M D2 Alabama-Huntsville
Olivia Guy 2025 MD Chopticon Uproar M D2 UVA Wise
Kieran Spears 2025 PA Cumberland Valley Venom M D3 Susquehanna
Zoe Schneider 2025 VA Culpeper County TRUE G D2 Chowan
Erica Waite 2025 PA Pine-Richland TRUE D D2 Charleston
Savannah Stallings 2025 MD South River Integrity A D2 Limestone
Brielle Belonzi 2025 NY Longwood Lax On/FLG A D2 Dominican (NY)
Lexi Cwiklinski 2025 PA Upper St Clair Pgh Premier/Intrepid A D2 Gannon
Alexis Koz 2025 NJ Northern Burlington AA Aim A D2 Shippensburg
Karina ODonnell 2025 NH Nashua South NH Tomahawks M D2 New Haven
Krista Munsinger 2025 MN Totino-Grace MN Lakers M D2 Regis (CO)
Hannah Drickamer 2025 TX Woodlands South Coast M D2 Rollins
Dani Estrada 2025 PA Owen J Roberts NXT M D3 Dickinson
Ella Price 2025 DE Caesar Rodney M&D A D3 Bridgewater
Mary Kopf 2025 NY Clarkstown North YJ North G D3 Manhattanville
Alexandra Madison 2025 NY Brighton Monster A D1 Canisius
Anna Connor 2025 PA Other Hurricanes D D2 Bloomsburg
Ava Sztenderowicz 2025 NJ Cinnaminson SJ Shamrocks D D2 Thomas Jefferson
Gianna D'Amico 2025 NY Smithtown West LI Elite D D3 Ohio Wesleyan
Anna Sullivan 2025 MA Marshfield Laxachusetts G D3 Roger Williams
Alexis Stempien 2025 NH Berwick Academy NH Tomahawks A D3 Denison
Grayson Cornelius 2025 MD Glenelg HS Heros A D3 Randolph-Macon
Abigail Brunelle 2025 MA Wilbraham & Monson DEWLax A D3 Roanoke
Addy Horn 2025 MO Rockwood Summit 410/Fusz A NAIA Benedictine (KS)
Audrey` Durham 2025 MI Zeeland East M NAIA Lawrence Tech
Caroline Connolly 2025 MA Hingham MA Elite M D1 Massachusetts
Hannah Grimm 2025 MN Chanhassen MN Elite/TRUE A D2 Northern Michigan
Olivia Kaelin 2025 NY Longwood FLG/LI Elevate D D2 New Haven
Isabella Gebinine 2025 CO Heritage TRUE D D2 St Leo
Lyla Dubreuil 2025 MD Concordia Prep TLC D D3 McDaniel
Lauren Garrett 2025 VA Monticello Cav Lax M D3 Bridgewater
Sophie Harris 2025 MA Governors Academy 3D M D3 Franklin & Marshall
Riley Ng-Knepper 2025 NJ Immaculate Heart Mad Dog/BBL M D3 Franklin & Marshall
Ava Fitzsimons 2025 NY Pearl River Metro M D3 Oneonta
Jocelyn Tran 2025 VA South County St James Stars M D3 Randolph-Macon
Ella Mills 2025 MN Lakeville South Pipeline A D2 Colorado-Colorado Springs
Megan Kelley 2025 PA Seton LaSalle TRUE A D2 Gannon
Emerson Sule 2025 NC Myers Park UltGoal G D2 Wingate
Emily Caputo 2025 NY Bethpage LI Empire G D3 York
Katie Callahan 2025 NJ St Elizabeth Academy Centercourt M D3 Muhlenberg
Ryley Heilmann 2025 OH Ursuline Academy You First A D1 Stetson
Annie Chimienti 2025 NY South Side LI Elite A D1 Canisius
Lydia Attisano 2025 PA Easton Area UltGoal A D1 Fairleigh Dickinson
Morgan Stamatakis 2025 MI Troy Athens Detroit United D D1 Detroit Mercy
Sarah Cluff 2025 NY Eastport-South Manor LI Elite/Elevate D D1 Marist
Kristina Kennedy 2025 NY Christian Brothers Orange Crush D D1 Sacred Heart
Grace Knowles 2025 FL Manatee TRUE M D1 UNC-Charlotte
Veronica Ziemer 2025 MN St Croix Prep Academy Pipeline M D2 Grand Valley State
Carlee O'Donnell 2025 PA Conwell-Egan Catholic M D2 Thomas Jefferson
Madeline Kares 2025 PA Saucon Valley UltGoal/TRUE M D2 Lock Haven
Erin Jackson 2025 PA Susquehannock Hurricanes D D2 Lock Haven
Hannah Duffee 2025 MN St Croix Prep Academy Pipeline G D2 CSU-Pueblo
Kimberleigh Hansberry 2025 MD Elizabeth Seton Uproar A D2 Belmont Abbey
Mallorie LaGamba 2025 PA Chartiers Valley TRUE A D2 Indiana (PA)
Lindsey Sutter 2025 OH Perrysburg Lightning A D2 Lake Erie
Lillian Garrett 2025 AL Trussville HotBama A D2 Charleston
Domenica Wilson 2025 OH Gahanna Lincoln Major Force/Tempest D D2 Charleston
Nicole Malasky 2025 MD Boonsboro Renegades D D2 Barton
Zoe Stewart 2025 FL Manatee TRUE D D2 Lynn
Maya Erby 2025 PA Trinity Area Xtreme D D2 Seton Hill
Evelyn Rademaker 2025 DE Wilmington Friends Phantoms D D2 Wilmington (DE)
Sophia Garnett 2025 OH Hilliard Darby LuckyLax D D2 Mercyhurst
Erynn Ras 2025 NY Frontier Empress M D2 Mercyhurst
Riley Knakmuhs 2025 DC St Andrews Episcopal PRIDE M D3 Franklin & Marshall
Kayla Kappmeier 2025 NJ Somerville Triple Threat M D3 Kean
Cana Brungard 2025 VA Other Lotus/YJ South M D3 Messiah
Ava Gerardi 2025 NY Longwood Lax On M D3 Oswego
Anna Liquori 2025 NY North Rockland Metro A D3 Oswego
Allie Kennedy 2025 MD Towson Coppermine A D3 Mary Washington
Riley Shepley 2025 CA Patrick Henry Coast A D3 Johnson & Wales
Bailey Paige 2025 NY Vestal Salt City Snipers M D3 Johnson & Wales
Samantha Murphy 2025 MD Sts Peter & Paul Dark Horse/Bay State Bullets D D3 Christopher Newport
Amelia Kreamer 2025 PA Shipley School Phantastix D D3 Dickinson
Emily Fischer 2025 MD Manchester Valley Check-Hers D D3 Hood
Angelina Vecchione 2025 NJ Montville Township Evolution/DEWLax G D3 Arcadia
Olivia Owings 2025 VA Midlothian YJ South G D3 Lynchburg
Charlotte Segreto 2025 NY St Anthonys LI Elite/Elevate G D3 Oneonta
Karly Perez 2025 NJ Bridgewater-Raritan Triple Threat G D3 Stockton
Zola LeDonne 2025 BC Other Team BC A D1 Detroit Mercy
Lindie Brinkman 2025 NH Kimball Union Academy REV/NH Tomahawks A D1 Merrimack
Addison Oakes 2025 VA James Monroe PRIDE/YJ South A D1 Presbyterian
Harper Johnson 2025 FL Oak Hall LaxManiax M D1 Presbyterian
Kayla Richter 2025 NY Sachem East LI Legacy M D1 Campbell
Maura Faul 2025 FL Culver Academy LaxManiax M D1 Furman
Summer Vandergrift 2025 CA Huntington Beach Alliance/SoCal Express M D2 Florida Southern
Elisha Lowes 2025 BC Other Team BC M D2 Lander
Sophia Pittoni 2025 NY Carle Place FLG/LI Elevate A D2 Mercy
Natalie Wilson 2025 NY Cicero-North Syracuse Aces A D2 Mercyhurst
Kayla Stewart 2025 BC Other Team BC/ProCaliber G D2 Rockhurst
Kaitlyn Hilliard 2025 NY Clarkstown North Mad Dog D D2 Dominican (NY)
Anjelka Johns 2025 CO Castle View/Douglas Co TRUE D D2 Northwood
Kaylin Smyth 2025 PA Plymouth-Whitemarsh Dynasty D D2 Shippensburg
Grace DeWitt 2025 OH Rocky River OH Premier M D2 St Leo
Emily Sensenich 2025 NJ Summit BBL M D3 Chicago
Addison Romanowski 2025 NY Sachem East Lax On M D3 Ithaca
Lauren Robinson 2025 NY Kennedy Catholic LI Jesters/Elite M D3 Maine Maritime
Claudia Diaz 2025 NJ Holmdel Team 91 M D3 Stevens
Katherine Granchalek 2025 IL Evanston Team One A D3 Kenyon
Allison Prickett 2025 NJ Bridgewater-Raritan Triple Threat A D3 Stockton
Avery Starowicz 2025 NY Westhill Outlaws D D3 Salisbury
Gracie Williams 2025 NY Lake Shore Monster/Haudenosaunee A D1 St Bonaventure
Kiersten Farrell 2025 NY Massapequa LI Jesters D D1 Merrimack
Gabrielle O'Brien 2025 NJ Shore Regional JerseySHORE M D1 Boston University
Lela Lantigua 2025 MI Cranbrook Kingswood REV/Triumph M D1 Lafayette
Kacie Pilla 2025 NY Shaker ADK M D1 Le Moyne
Sara Fenwick 2025 MD Gerstell Academy Coppermine M D1 Wofford
Holly Smith 2025 IL New Trier Team One M D1 UC Davis
Maren Lowell 2025 NH Nashua South NH Tomahawks M D2 New Haven
Camilla Krogh 2025 GA Buford EagleStix M D2 Lenoir-Rhyne
Harlow Coker 2025 VA Mills Godwin Lotus G D2 Lenoir-Rhyne
Kaitlyn Lawrence 2025 GA Cherokee Southern Zone/Angels D D2 Lee
Chrissy Sabby 2025 MN Prior Lake MN Elite D D2 Northern Michigan
Kendall Kroniser 2025 MD Sts Peter & Paul MD United A D2 Bloomsburg
Charlotte Fannin 2025 MN Lakeville South Pipeline/TRUE A D2 Colorado-Colorado Springs
Addy Paul 2025 FL Ponte Vedra FL Shine A D2 Lynn
Zoe McSharry 2025 NJ West Orange Centercourt/DEWLax A D2 Thomas Jefferson
Cara Harrington 2025 NY South Glens Falls ADK A D3 St John Fisher
Amanda Leone 2025 NJ Madison Centercourt A D3 William Smith
Ella Murphy 2025 NY Pittsford Monster D D3 William Smith
Abigail DiComes 2025 PA Emmaus NXT/NH Tomahawks M D3 Susquehanna
Sydney Murri 2025 NJ Fair Lawn YJ North M D3 TCNJ
Karlie Schalk 2025 VA Stafford YJ South/TRUE D NAIA Benedictine (KS)
Malia D'Alterio 2025 NJ Red Bank Catholic Jersey Shore M D1 Sacred Heart
Caroline Anton 2025 PA Bryn Mawr SG SkyWalkers G D1 Wofford
Ainsley Bourbeau 2025 CT EO Smith Lax+ G D2 New Haven
Ellie Greeno 2025 FL Lake Highland Prep M&D M D2 Embry-Riddle
Haley Hamsher 2025 PA Springside Chestnut Hill NXT M D2 Flagler
Kate Ramsey 2025 TN Franklin No Excuses M D2 St Leo
Stacy Glover 2025 FL Hagerty M&D M D2 Wingate
Shelby Ruf 2025 NJ Princeton Day School DEWLax/UltGoal D D1 Merrimack
Cecelia Batchelder 2025 MA Governors Academy Boston Lax M D1 Harvard
Hadley Kudla 2025 MN Maple Grove Pipeline/TRUE M D2 Alabama-Huntsville
Ashley Albert 2025 FL Ponte Vedra FL Shine M D2 Embry-Riddle
Melina Toronto 2025 NC Topsail UltGoal M D2 Flagler
Allie Dunn 2025 PA South Western York Invaders M D2 Shippensburg
Audrey Wehle 2025 FL George Steinbrenner Limitless D D2 Rollins
Kaylee Schumacher 2025 BC Other Team BC D D2 Lewis
Paige Johnson 2025 MN Cretin-Derham Hall Pipeline/Lax Monkey D D2 Thomas Jefferson
Brooke Landry 2025 MA Lincoln-Sudbury Central D D2 Colorado-Colorado Springs
Maxine Yeakel 2025 MD Dulaney MD United D D1 Denver
Lily Rozelsky 2025 VA South County Cav Lax D D3 William Smith
Meredith Rubenstein 2025 OR Lake Oswego OR Pride/MOJO D D1 Furman
Lindsay Repenning 2025 OH Revere Burning River/Maxim D D2 Mount Olive
Gemma Najdek 2025 PA Trinity Area Coppermine D D2 Charleston
Emma Batter 2025 NY Port Jefferson LI Team 91 G D2 Mercy
Emerson Lewis 2025 AZ Chaparral Desert Heat A D2 Alabama-Huntsville
Sienna Perryman 2025 MD Winters Mill M&D A D2 Florida Tech
Katie Horwitz 2025 PA Lower Dauphin Phantastix/Blaze A D2 Lock Haven
Jillian Daley 2025 FL Community School Naples LaxManiax A D2 Lenoir-Rhyne
Abigail Harrison 2025 OH Gahanna Lincoln Resolute/Tempest M D2 Lenoir-Rhyne
Isabella Klein 2025 NY North Rockland Metro M D3 New Paltz
Maggie Tilves 2025 NJ Mount Olive Triple Threat M D3 Salisbury
Sarah Hroblak 2025 MD Century Check-Hers A D3 Stevenson
Allyson Hermanson 2025 VA Gainesville YJ Mid-Atlantic G D3 Virginia Wesleyan
Riley Watson 2025 PA Red Lion York Invaders D D3 Ursinus
Olivia Keenan 2025 NH Gilford NH Tomahawks A D1 Merrimack
Imani Sill 2025 GA North Paulding EagleStix D D1 Delaware State
Jenna Lagan 2025 CT Newtown Nor'easter D D1 Le Moyne
Lilliana Bertrando 2025 PA West Chester Henderson NXT D D1 St Bonaventure
Kate Donovan 2025 MD Notre Dame Prep NEMS/Coppermine M D1 Kent State
Taryn Lee 2025 ON Other Rock Stars/Team ON D D1 Canisius
Naomi Green 2025 MI Rockford Summit/TRUE D D1 Delaware State
Alyssa Charles 2025 NY East Islip LI Legacy D D1 Howard (DC)
Emma Kravetz 2025 NY Our Lady of Mercy Rochester Monster D D1 Marist
Janie Baringer 2025 NY Saratoga Springs Lake Effect Storm/Salt City Snipers A D1 Holy Cross
Lillian Madeira 2025 RI Moses Brown School A D1 Stony Brook
Gwyndelynn Bjork 2025 CA Poway Mad Dog G D1 High Point
Quinn Hechler 2025 PA Villa Maria Academy Malvern NXT G D1 La Salle
Emersin Clamp 2025 SC Lexington Rapids G D2 Lander
Amanda Borg 2025 CA Royal Alliance M D2 Belmont Abbey
Ella Parks 2025 PA John Carroll SkyWalkers/MD United M D2 Flagler
Grainne Kristufek 2025 IL Lyons Township Second City M D2 Rockhurst
Rylee Steinbeck 2025 OH Worthington Kilbourne Lucky Lax M D2 St Leo
Avery French 2025 OR Lakeridge OR Pride/MOJO M D2 Rollins
Abby Aemisegeo 2025 PA Allentown Central Catholic Triple Threat M D2 Rollins
Violet Harrison 2025 NY St John the Baptist LI Legacy A D2 Rollins
Elena Marziano 2025 NH Bishop Guertin NH Tomahawks D D2 Alabama-Huntsville
Emma Beach 2025 PA Dallastown York Invaders D D2 Millersville
Anna Paige Derda 2025 NC Apex AFA D D2 Mount Olive
Paige Martin 2025 FL Viera Space Coast D D2 Tusculum
Eliza Torres 2025 NY Penfield FCA D D3 Geneseo
Georgia Lucas 2025 NJ Haddonfield AA Aim D D3 Gwynedd Mercy
Kamille Bagapuro 2025 PA Manheim Township Xtreme D D3 Lebanon Valley
Lindsay Roedel 2025 NH Bishop Guertin NH Tomahawks D D3 Muhlenberg
Lillian Balzer 2025 NJ Voorhees DEWLax D D3 Rowan
Naomi Schneider 2025 VA Gainesville YJ Mid-Atlantic D D3 Virginia Wesleyan
Natalie Pernetti 2025 NJ IMG Academy DEWLax A D3 Roanoke
Kyla Fricks 2025 VA St Gertrude YJ South M D3 Bridgewater
Olivia Koch 2025 NY St Anthonys LI Liberty G D3 Catholic
Katarina Dietz 2025 NY Eastport-South Manor LI Elevate/FLG G D3 Springfield
Shaina Silliman 2025 KY DuPont Manual Bluegrass G D3 Transylvania
Ava Clark 2025 VA Virginia Episcopal Cav Lax/PRIDE D D1 George Mason
Madelyn Syme 2025 CT South Windsor Lax+ M D1 Connecticut
Anna Mullikin 2025 KY Sayre School Bluegrass/ATL Storm M D1 High Point
Jenna Santelli 2025 NY Palmyra-Macedon 3D M D1 Le Moyne
Emma Reelman 2025 MI Mona Shores Summit M D2 Davenport
Kylie Cox 2025 OH Hilliard Davidson Impact M D2 Flagler
Tiffany Judge 2025 NJ Toms River North Jersey Shore M D2 Rollins
Madisyn Mendell 2025 NH Bishop Guertin NH Tomahawks M D2 Mount Olive
Molly Pulliam 2025 MD Manchester Valley TLC G D2 Mount Olive
Saskia Aunger 2025 BC Other Team BC/Fusion G D2 Wingate
Emily Vergara 2025 GA Midtown ATL Storm D D2 Belmont Abbey
Amelia McCall 2025 FL American Heritage Delray FL Select D D2 St Leo
Adelaid Merrick 2025 NC RJ Reynolds Charlotte Style M D3 Denison
Abigail Fritzsche 2025 CT New Fairfield YJ North M D3 Methodist
Chelsea Cho 2025 WA Mercer Island OR Pride/ARC/Mad Dog M D1 Denver
Kate Carpenter 2025 CA Oak Ridge Tenacity M D1 George Mason
Lauren Herlihy 2025 MA Phillips Academy Andover MA Elite D D1 Boston College
Breanna Bruno 2025 MD Tuscarora 3D D D1 Presbyterian
Averie Ueltschy 2025 MD Glenelg HS Heros D D1 Rider
Bricelyn Daniel 2025 IL York Second City/Lakeshore A D1 Rider
Karina Harrison 2025 NJ Northern Burlington AA Aim A D1 Boston University
Mia Layne 2025 FL St Thomas Aquinas Limitless A D1 Fairleigh Dickinson
Breckin Hare 2025 IN Carmel Major Force A D1 Lindenwood
Taylorq Green 2025 NY Pelham Memorial Predators/YJ North A D1 Stonehill
Casey Schuette 2025 PA Archbishop Wood Reign A D2 Holy Family
Cassidy vanderMark 2025 FL Menendez LaxManiax A D2 Flagler
Haley Ross 2025 FL St Stephens Episcopal LaxManiax A D2 Florida Tech
Annesley Flint 2025 FL St Stephens Episcopal LaxManiax G D2 Florida Southern
Maggie ONeill 2025 OH Medina Impact G D2 Grand Valley State
Camryn Swiggum 2025 TX Lake Travis GRIT A D2 Grand Valley State
Amelia Guccione 2025 MI Lake Orion Triumph D D2 Grand Valley State
Marissa Simpson 2025 CO Golden 3D D D2 Belmont Abbey
Gianna Baker 2025 PA Chartiers Valley TRUE D D2 Edinboro
Isabella Silliman 2025 GA Lassiter ATL Storm D D2 Lynn
Ava DeMutis 2025 PA Phoenixville UltGoal D D3 Catholic
Alyssa Yuan 2025 NY Westlake YJ North D D3 Dickinson
Mamie Kasten 2025 IL Loyola Academy Team One D D3 Kenyon
CC Rovik 2025 TX McKinney TX Hot Sauce G D3 North Central (IL)
Allison Arruda 2025 MA Apponequet REV G D3 Worcester State
MaryHelen McCooey 2025 NJ Hotchkiss School Big 4 HHH M D1 Boston College
Riley Schildt 2025 NY Center Moriches FLG G D1 Fairleigh Dickinson
Claire Christensen 2025 WA Issaquah Tenacity/Seattle Starz M D1 Liberty
Hana Seeto 2025 VA Freedom South Riding VA Metro A D1 St Bonaventure
Lauren Lorentzen 2025 CA Carlsbad Alliance/Coast G D1 Massachusetts-Lowell
Sophia Lima 2025 CA Crescenta Valley Alliance/LA Select M D1 Howard (DC)
Fallon Lozano 2025 MA Nipmuc Regional Laxachusetts M D1 La Salle
Lily Morrison 2025 NY South Jefferson Lake Effect Storm M D1 Kent State
Morgan Kaiser 2025 PA South Western Heros M D1 St Francis
Brittan Gulick 2025 CO Cherry Creek Team 180 M D2 Missouri Western State
Shelby Marik 2025 MN Woodbury Pipeline/MN Elite M D2 Concordia-St Paul
Bailey Terry 2025 MD Holy Cross HoCo/MC Elite G D2 Shepherd
Mallory Cavanagh 2025 PA Strath Haven Delco D D3 Dickinson
Charlotte Taylor 2025 NJ Monroe Township Centercourt D D3 Johnson & Wales
Addison Savarese 2025 NY Pearl River Metro D D3 Stevens
Isabella Duffy 2025 MA Braintree Laxachusetts A D1 Iona
Ava Presley 2025 TN Christ Presbyterian Academy No Excuse/TNLax A D2 Rollins
Kolbie Darmon 2025 MA Sandwich Laxachusetts D D2 Assumption
Allison Lamora 2025 NY Indian River Lake Effect Storm M D1 Le Moyne
Addison McEvers 2025 CO Evergreen TRUE M D1 High Point
Maeve Kiernan 2025 RI East Greenwich Lead the Way M D1 Holy Cross
Ava Cantillon 2025 NJ Chatham BBL M D1 Iona
Grace Naylor 2025 PA Central Bucks West Dynasty D D1 Iona
Gemma Dutcher 2025 CA Oak Park Alliance D D1 Wagner
Sierra King 2025 MA King Philip Regional Gold Star D D1 Stonehill
Gabrielle Waples 2025 FL Manatee LaxManiax A D1 Radford
Dylan Tawes 2025 CA Miramonte TRUE A Club Dominican Club (CA)
Maia Marquez 2025 NV Centennial Vegas Strong M D2 Converse
Caitlyn Marsicano 2025 MD Liberty Check-Hers M D2 Frostburg State
Sophie-Grace Levin 2025 NJ Bridgewater-Raritan BBL M D2 Pace
Addison DeRosa 2025 CT Cheshire HS Nor'easter D D2 Assumption
Abby Leto 2025 WI Muskego Black Lax D D2 Concordia-St Paul
Hailey Jasuta 2025 SC Lexington Rapids/UltGoal D D2 Montevallo
Audrey Kahoun 2025 OH Thomas Worthington Lucky Lax D D2 Tampa
Sarah Bette 2025 NY Shaker Salt City Snipers A D2 Tampa
Astrid Tillberg 2025 TX Katy Lady Cavaliers A D3 Bard
Anna Kate Currey 2025 FL First Academy M&D A D3 Mary Washington
Marin McGuire 2025 NJ Summit Centercourt G D3 Gettysburg
Lillian Loeffler 2025 WA Mercer Island ARC/Seattle Starz G D3 Lewis & Clark
Ellie DiMaulo 2025 NJ Ridgewood STEPS G D3 Muhlenberg
Addison Hodges 2025 MD Good Counsel 3D G D3 Salisbury
Lina Frederick 2025 DE Cape Henlopen Eastern Shore M D3 Salisbury
Grace Ratcliffe 2025 CT Wilton Gold Coast D D3 Kenyon
Bevyn Nunnally 2025 VA Powhatan Lotus D D3 Meredith
Abigail Williams 2025 NJ Moorestown SJ Select D D3 TCNJ
Bryleigh Howe 2025 SC River Bluff Rapids M D1 Gardner Webb
Lucy Carney 2025 PA Council Rock North NXT G D1 Robert Morris
Sara Groninger 2025 PA Upper St Clair Pgh Premier D D3 Shenandoah
Sydnee Denson 2025 CT Loomis Chaffee School CT Grizzlies/Nor'easter A D1 Bryant
Caleigh Cummiskey 2025 CT Darien CT Grizzlies A D1 Bucknell
Georgia Swarr 2025 VA Deep Run YJ South A D1 Lafayette
Lakelyn Bostian 2025 VA Mills Godwin Lotus A D1 Lindenwood
Rebekah Yoder 2025 OH Jackson Massillon Team Razor D D1 Kent State
Lyle Brown 2025 CT Darien Soundcrosse D D1 Marist
Sophia Im 2025 WA Seattle Prep ARC/OR Pride/Seattle Starz M D1 George Washington
Cecelia Thurmond 2025 MA Westwood MA Elite M D1 Hofstra
Summer Larrabee 2025 PA Scranton Prep Triple Threat M D2 Bloomsburg
Gabrielle Toto 2025 PA Villa Maria Academy Malvern Philly Blast/Freedom A D2 Florida Southern
Marissa Haragos 2025 PA Bishop Shanahan Dynasty A D2 Indiana (PA)
Leah Cramer 2025 PA Manheim Township Xtreme G D2 Shippensburg
Isabelle Perry 2025 MD Marriotts Ridge Heros D D2 Florida Tech
Brynn Terry 2025 PA Dallastown York Invaders D D2 Kutztown
Avery Donaway 2025 MD Parkside M&D D D3 Salisbury
Katie Westmoreland 2025 PA Mount St Joseph Academy Dynasty M D3 Gettysburg
Brynn Terry 2025 PA Dallastown York Invaders D D2 Kutztown
Kaiyla Gard 2025 NY Carmel Lady Ballers M D1 Fairleigh Dickinson
Samantha Houttekier 2025 IN Penn Triumph M D2 Florida Southern
Amelia Tutek 2025 CT Trumbull Gold Coast D D1 Iona
Caroline Ashworth 2025 CO Castle View/Douglas Co Team 180 M D1 Queens
Olivia O'Hara 2025 PA Ursuline Academy UltGoal A D1 Furman
Audrey Bonaventura 2025 CT Pomfret School REV A D1 Sacred Heart
Avery Weaber 2025 PA Hershey Phantastix/Mid Penn Blaze A D2 Millersville
Payton Jeffers 2025 MD Severna Park M&D M D2 Tampa
Gabrielle McClung 2025 CA Livermore Tenacity G D3 George Fox
Jules Lara 2025 MD Blake Rebels D D3 Mary Washington
Lulu Murphy 2025 MA Winchester Bay State Bullets G D1 California
Meghan Holmes 2025 PA Mount St Joseph Academy Big 4 HHH D D1 Davidson
Makenzie Brewer 2025 MD Archbishop Spalding MD United M D1 Davidson
Olivia Hollingsworth 2025 NY Longwood LI Legacy M D1 Campbell
Leigha Zaman 2025 NY Oceanside Tradition M D1 Marist
Gabriela Puzevic 2025 MI Mattawan Pure Advantage M D1 Robert Morris
Julia Foley 2025 PA Perkiomen Valley Dynasty M D1 Robert Morris
Olivia Worden 2025 CA King Alliance M D1 UMBC
Bella Schrandt 2025 PA Central Bucks West Dynasty M D1 VCU
Delaney Staples 2025 PA York Catholic York Invaders M D1 La Salle
Mia Brennan 2025 PA Hempfield Landisville Phantastix D D1 La Salle
Mary Pavon 2025 MD Severn School Integrity D D1 Sacred Heart
Alexandra Basile 2025 NY North Shore LI Elite D D1 St Francis
Maddie Tredway 2025 GA Johns Creek GA Outlaws A D1 Lindenwood
Brooke Denny 2025 GA Johns Creek Team 91/GA Outlaws G D2 Alabama-Huntsville
Aubrey Zaun 2025 MN Rosemount Pipeline/TRUE M D2 Florida Tech
Kyncade Butler 2025 VA Cosby YJ South M D2 UVA Wise
Ayla Moffitt 2025 FL Lake Highland Prep M&D M D2 Wingate
Isabella Mintz 2025 PA Bayard Rustin Philly Blast A D2 East Stroudsburg
Allore Needle 2025 PA New Oxford Hurricanes A D2 Indiana (PA)
Addison Geary 2025 PA Central Bucks South Reign A D2 Millersville
Ella Palmer 2025 MA Pentucket Regional 3D A D2 Tampa
Poppy Fornoff 2025 PA Kennard-Dale York Invaders A D2 Wilmington (DE)
Sarah Klinedinst 2025 PA New Oxford Venom A D2 Wilmington (DE)
Emma Haberstroh 2025 NY Middle Country FLG D D2 Wilmington (DE)
McKenna Keefer 2025 MD Severn School MD United D D3 Dickinson
Ella Rowinski 2025 NJ Hunterdon Central Triple Threat D D3 Gettysburg
Lila Deering 2025 VA Meridian Pride A D3 Denison
Annabella Brick 2025 CA El Camino Wasatch A D3 St Benedict
Gabby Celli 2025 NJ Our Lady of Mercy SJ Shamrocks A D3 Stevenson
Addison Cuasay 2025 FL Other M&D/Nation United A D2 Rollins
Annika Bartell 2025 IL Montini Catholic Lakeshore/Team IL A D1 Manhattan
Brynn Perkins 2025 CA Foothill Santa Ana Mad Dog/SoCal Express M D1 Drexel
Lauren Carbon 2025 NJ West Morris Central Triple Threat M D3 Gettysburg
Bronwyn Ferris 2025 TX Rockwall 214 G D1 Marist
Grace Riley 2025 RI South Kingstown REV G D3 RIT
Isabella Giametroni 2025 MD Leonardtown MD United A D2 Wilmington (DE)
Vivian Stone 2025 RI Moses Brown School MA Elite/3D M D1 Arizona State
Adella Norton 2025 MD South River CCLax M D1 Campbell
Jennifer Socci 2025 CT Newtown Nor'easter M D1 Central Connecticut
Christie Evans 2025 ON St Peter Team ON/Peterborough M D1 Eastern Michigan
Samura Workman 2025 SC Byrnes Rapids M D1 Gardner Webb
Averi Matthews 2025 GA Milton EagleStix M D1 Howard (DC)
Meadow Mindziak 2025 PA Twin Valley Phantastix M D1 Kent State
Reese Hansen 2025 MA Cohasset MA Elite M D1 Northwestern
Brooke Mazzei 2025 NY Lynbrook LI Empire M D1 Temple
Kyra Urick 2025 PA Northern York Xtreme M D1 La Salle
Peyton McIntosh 2025 CT Fairfield Warde Nor'easter A D1 La Salle
Taylor Shinskie 2025 MD Mount Hebron Check-Hers A D1 La Salle
Emma Logel 2025 CT Stonington Nor'easter A D1 New Hampshire
Charlie Reitz 2025 CT Simsbury Nor'easter D D1 New Hampshire
Jamie Elliott 2025 NY Connetquot LI Elite M D1 Binghamton
Sierra Grant 2025 NY St Anthonys LI TopGuns/Legacy G D1 Binghamton
Gabrielle Jennings 2025 ON Christ the King CSS Empress/Team ON A D1 Robert Morris
Natalie Malush 2025 NY Grand Island Monster/Empress A D1 Robert Morris
Gianna Kearney 2025 VA Loudoun County 3D G D1 Robert Morris
Addison Vallandingham 2025 MD Winters Mill TLC G D1 Sacred Heart
Jenna Amodio 2025 NY Saratoga Springs Orange Crush G D1 Siena
Emma House 2025 NY General Brown Lake Effect Storm G D1 Le Moyne
Kiera Gilchrist 2025 CT Norwalk Gold Coast A D1 Le Moyne
Olivia McKinnon 2025 NY Victor Monster A D1 Albany
Cate Fox 2025 PA Notre Dame Academy Big 4 HHH A D1 Coastal Carolina
Delaney Nolan 2025 NJ Allentown Jersey Shore A D1 Duquesne
Scarlett Welsome 2025 CA St Margarets Mad Dog A D1 Hofstra
Taylor Tavernite 2025 NJ Delaware Valley DEWLax A D1 Iona
Sarah Brunelle 2025 NH Bishop Guertin NH Tomahawks A D1 LIU
Ava Clark 2025 NY Mt Sinai LI Elite A D1 LIU
Peyton West 2025 VA Langley Capital A D1 Monmouth (NJ)
Maive Partlow 2025 ON Other Team ON/Oshawa/Rock Stars A D1 Niagara
Ashleigh Blanding 2025 NY West Genesee Salt City Snipers A D1 Niagara
Olivia Johnson 2025 MD Mercy NEMS A D1 Radford
Lauryn Krajzel 2025 OH Medina Impact A D1 Robert Morris
Riley Czapor 2025 PA Spring-Ford NXT A D1 St Bonaventure
Julia Nitti 2025 CT New Fairfield Gold Coast A D1 St Francis
Madison Neary 2025 NY St Anthonys LI Legacy A D1 Stetson
Penelope Yaker 2025 NY Lynbrook Tradition/LI Empire A D1 Stonehill
Bethany Smith 2025 OH Upper Arlington Lucky Lax A D1 UMBC
Marina Reddington 2025 NY Our Lady of Mercy Rochester Monster D D2 East Stroudsburg
Katie Bullen 2025 PA York Catholic York Invaders M D2 East Stroudsburg
Liliana Caruso 2025 PA South Fayette TRUE/Intrepid M D2 Indiana (PA)
Sienna McGraw 2025 MD Crofton Sidewinders M D2 Wilmington (DE)
Brielle Bucs 2025 NJ Kingsway HEADstrong M D2 Wilmington (DE)
Ava Weingartner 2025 NY Shoreham-Wading River FLG M D2 Mercy
Emma Synan 2025 NY Miller Place LI Team 91 D D2 Mercy
Kacie Stolarek 2025 ON Bowmanville Oshawa D D2 Davenport
Madeline Oldewurtel 2025 MD Mercy TLC D D2 New Haven
Danielle Raymond 2025 NY Rush-Henrietta Aces D D2 Slippery Rock
Dakota Hansen 2025 NY Ward Melville LI Team 91 D D2 Wingate
Kate Conover 2025 MA Pentucket Regional Boston LC M D2 St Anselm
Sabrina Hill 2025 NH Hollis-Brookline NH Tomahawks A D2 St Anselm
Anaisa Wagoner 2025 FL Bartram Trail FL Shine A D2 Mount Olive
Sophia Santella 2025 NY Seaford LI Empire A D2 St Leo
Samantha Overs 2025 NY Kellenberg LI Jesters M D2 St Leo
Haley Mitchell 2025 NH Bishop Guertin NH Tomahawks G D2 Tampa
Delaney Posehn 2025 NC Cardinal Gibbons Team 91/UltGoal G D3 Meredith
Erin Nash 2025 MD Archbishop Spalding Sidewinders/MD United G D3 Shenandoah
Audrey Bassolino 2025 NJ Mount St Mary BBL G D3 Catholic
Carly Mathieu 2025 MD Crofton Integrity/MD United A D3 Catholic
Grace Dailey 2025 NJ Mount St Mary DEWLax/Centercourt A D3 Denison
Molly Bryson 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers A D3 Gettysburg
Makayla Walsh 2025 NY Center Moriches FLG A D3 TCNJ
Samantha Lavin 2025 PA Great Valley Dynasty A D3 Salisbury
Lucy Michaels 2025 CO Fairview Denver Pride M D3 Salisbury
Mary-Cate Parks 2025 MD Crofton MD United D D3 Salisbury
Maggie Fitzgerald 2025 NY Mepham LI Empire D D3 Johnson & Wales
Kimora Harrid 2025 MD Winters Mill Check-Hers D D3 Scranton
Kate Hare 2025 VA Bishop Ireton Pride D D1 Temple
Rowen Arena 2025 NJ Kingsway SJ Select G D3 Christopher Newport
Emma Baker 2025 MD Notre Dame Prep Coppermine G D1 Eastern Michigan
Riley Boice 2025 NY Minisink Valley YJ North M D1 Marist
Meaghan Lynch 2025 NY Garden City Tradition M D1 California
Haley Mario 2025 CT Amity Regional DEWLax M D1 Cincinnati
Blakeley Bondurant 2025 VA Cosby YJ South M D1 East Carolina
Cayleigh Kuiken 2025 NY Minisink Valley PrimeTime/DEWLax M D1 East Carolina
Ella Grotto 2025 NY Cicero-North Syracuse Salt City Snipers A D1 Fairleigh Dickinson
Sophia Nesci 2025 NY Cicero-North Syracuse Aces A D1 Liberty
Jenna Mehlinger 2025 NY Smithtown East LI Jesters A D1 Marist
Aubrey Roth 2025 CT Greenwich HS CT Grizzlies A D1 William & Mary
Grace Theofield 2025 NY Smithtown West LI Elite D D1 Binghamton
Cecelia Cassity 2025 MD Glenelg HS Heros D D1 Fairfield
Savanna Webb 2025 FL Kings Academy LaxManiax D D1 Lindenwood
Macey Torres 2025 CA Stevenson School Verve D D1 UC Davis
Annie Tanner 2025 MN Mahtomedi MN Loons M D1 Niagara
Gianna Feldmann 2025 PA IMG Academy Phantastix M D1 Queens
Kathryn O'Connor 2025 NJ Rumson-Fair Haven Jersey Shore M D1 Rider
Eden Ocampo 2025 MA Tabor Academy Aces M D1 Vermont
Sydney Grafton 2025 MD Fallston NEMS M D2 Grand Valley State
Izzy Saville 2025 SC Lexington Rapids M D2 Lenoir-Rhyne
Ella Rae Masem 2025 NY Bellport LI Team 91 M D2 Pace
Camryn Smith 2025 MD Old Mill MD United G D2 Pace
Grace Hinkel 2025 OH Notre Dame-Cathedral Latin OH Premier A D2 Mars Hill
Taylor Bergey 2025 PA Downingtown West UltGoal A D2 Tampa
Anna Corcoran 2025 MA Arlington Catholic MA Elite D D2 Southern Connecticut
Sarah Breed 2025 CO Castle View/Douglas Co Team 91 D D2 William Jewell
Johanna Strain 2025 MN Rochester Mayo TRUE D D2 William Jewell
Abby Bouffard 2025 ME Biddeford Maineiax M D2 Southern New Hampshire
Kate Raymond 2025 PA Allentown Central Catholic BBL/Triple Threat M D3 Catholic
Caitlin Snow 2025 MA Peabody Veterans Memorial Laxachusetts G D3 Plymouth State
Molly Teare 2025 MD St Johns College St James Stars A D3 York
Chloe Elmer 2025 NY South Jefferson Lake Effect Storm D D1 Binghamton
Ava Wellard 2025 MD St Marys Integrity D D1 Gardner Webb
Analeigh Thorpe 2025 CT Southington Nor'easter D D1 Hofstra
Sienna Connolly 2025 NY South Side Tradition/LI TopGuns D D1 Northwestern
Reilly Cereghino 2025 NY Massapequa LI Jesters D D1 Sacred Heart
Kellan Hudson 2025 MI East Grand Rapids Denver Pride D D1 Winthrop
Molly Cunningham 2025 VA Deep Run YJ South G D1 Lafayette
Brooke Sganga 2025 TX Southlake Carroll 214 A D1 Eastern Michigan
Abigail Hughes 2025 NY Comsewogue Lax On A D1 LIU
Lauren Polk 2025 MD Gerstell Academy TLC A D1 Queens
Cassidy Morrow 2025 NY Massapequa LI Legacy A D1 Siena
Madison Bafundo 2025 CT Southington DEWLax/Nor'easter M D1 Fairleigh Dickinson
Addison Bechler 2025 IL Crystal Lake Triumph/Yeti M D1 Lindenwood
Vianne Villa 2025 IL St Laurence TRUE M D1 Stonehill
Isabella Pincham 2025 NJ West Orange Centercourt M D1 Temple
Lisa Magill 2025 CA Carlsbad Alliance M D1 Towson
Emerson Mattox 2025 MN Prior Lake TRUE M D2 Missouri Western State
Lindsay Ruffalo 2025 NY Webster Schroeder 3D A D2 Mercyhurst
Lauryn Knutson 2025 MN Prior Lake Pipeline/TRUE A D2 Wingate
Brianna Blake 2025 NH St Pauls School Granite State D D3 Denison
Abby Myshak 2025 NY Irondequoit FCA D D3 Fredonia
Maura Rigley 2025 MD Maryvale Prep Coppermine D D1 Army
Brynn Kehl 2025 PA Episcopal Academy Philly Blast D D1 Bryant
Juliette Ogren 2025 NH Hollis-Brookline NH Tomahawks D D1 Furman
Elise Fawcett 2025 AB Other ELEV8/Top Left A D1 Lindenwood
Abigail Callaghan 2025 MD St Marys Heros/CCLax M D1 Boston University
Paige Garguilo 2025 NY Massapequa LI Jesters M D1 Jacksonville
Jordan DiPietro 2025 MA Falmouth HS MA Elite/LaxSmith M D1 Mercer
Lena Rockhill 2025 MD CM Wright SkyWalkers M D1 Radford
Aleese Warner 2025 IL St Viator TRUE D D1 Radford
Addison Pinard 2025 VT St Pauls Granite State D D1 Vermont
Sophia Ross 2025 NY Bellport LI Elite/Elevate D D1 Youngstown State
Kylie Flathers 2025 KY Eastern Bluegrass M D2 Alabama-Huntsville
Sarah Tourville 2025 PA Cumberland Valley York Invaders G D2 Lee
Ashlyn Lagray 2025 PA Lower Dauphin Xtreme A D2 Lock Haven
Madison Smith 2025 MD Liberty Check-Hers A D2 Lynn
Alessandra De La Noval 2025 NY Mattituck-Southold FLG D D2 Catawba
Brooke Picca 2025 NJ Toms River South Jersey Shore D D2 Kutztown
Ann Smith 2025 NY Shaker ADK D D2 Tampa
Maura Brownlee 2025 MD Mercy NEMS D D3 St Marys (MD)
Ava Greenhut 2025 NY Suffern Metro A D3 Cortland
Jane Burrows 2025 NJ Ridgewood Metro A D3 Scranton
Bronwyn Segal 2025 FL Vero Beach LaxManiax A NAIA Benedictine (KS)
Mackenzie DelaRaba 2025 NY Sachem North LI Team 91 A D2 Kutztown
Alexandra Aievoli 2025 NY Calhoun LI Jesters A D1 Campbell
Ella Forcucci 2025 NY Orchard Park Monster A D1 Canisius
Charleston Drouin 2025 MA Phillips Academy Andover Laxachusetts A D1 Colgate
Micaela Gillis 2025 NY Massapequa LI Jesters/Elite A D1 Jacksonville
Madison Nuzzi 2025 NY Smithtown West Lax On A D1 La Salle
Charlize Vang 2025 MN Benilde-St Margarets MN Elite A D1 Lindenwood
Molly Mitchell 2025 NY Suffern PrimeTime A D1 Manhattan
Miikka Oda 2025 CA El Dorado Alliance/SoCal Express A D1 Mount St Marys
Ashlyn Carpenter 2025 NJ Chatham BBL A D1 Rhode Island
Merris Kessler 2025 NY Jamesville-DeWitt Orange Crush A D1 Temple
Madeline Zahn 2025 NH Proctor Academy Granite State A D1 Vermont
Lillian Mattucci 2025 NY Hilton Aces A D1 Youngstown State
Savannah Hinchcliffe 2025 NY Aquinas Institute Monster M D1 Akron
Ellie Anderson 2025 NY Garden City Tradition M D1 Cornell
Catherine Marshall 2025 MI Catholic Central Summit/LaxSmith/214 M D1 Massachusetts
Kendall Bennett 2025 NJ Shore Regional Jersey Shore M D1 Quinnipiac
Chloe Wiese 2025 MD St Marys Uproar M D1 Monmouth (NJ)
Ally Melton 2025 VA Langley Pride G D1 Monmouth (NJ)
Geena Augello 2025 PA Springfield Delco Philly Blast/NXT G D1 Boston University
Maddy Eder-Linell 2025 NH Bishop Guertin NH Tomahawks G D1 Sacred Heart
Isabel Acevedo-Feldman 2025 NJ Howell Jersey Shore M D1 Sacred Heart
Emily Parisi 2025 NY Commack LI Elite M D1 Sacred Heart
Gabby Jondle 2025 NY Liverpool Orange Crush M D1 Longwood
Alexandra Largent 2025 MD Manchester Valley Check-Hers M D1 Radford
Kate Donnelley 2025 CA Mira Costa STEPS/Mad Dog/Fire M D1 UC Davis
Angie Efstathiou 2025 NY Miller Place LI Team 91 M D1 Siena
Gabriella Deer 2025 IN Guerin Catholic Major Force A D1 Siena
Tyler Strohm 2025 NY Comsewogue Shore2Shore D D1 Siena
Marisa Rosner 2025 IL Marist Lakeshore D D1 Central Michigan
Ava Bella Jordan 2025 NC Weddington Charlotte Style D D1 Gardner Webb
Ava Harrington 2025 OH Olentangy Orange LuckyLax D D1 Niagara
Abigail Kristian 2025 MD Century M&D D D1 UMBC
Natalie Wirth 2025 MD Fallston SkyWalkers D D1 VCU
Grace Hoilman 2025 MD Mercy NEMS D D1 VCU
Mackenzie Feiner 2025 FL Benjamin School LaxManiax D D1 William & Mary
Ashlea Nieland 2025 NC Weddington Charlotte Style G D2 Catawba
Lauryn Mendelsohn 2025 CO Regis Jesuit TRUE G D2 Florida Tech
Ellie Nuccio 2025 CO ThunderRidge Denver Pride/TRUE M D2 Florida Tech
Lauren Kunes 2025 MD Harford Tech SkyWalkers M D2 Frostburg State
Ava Sheeran 2025 NJ Mainland Regional SJ Select M D2 West Chester
Jenna Mallaley 2025 OH Cincinnati Hills Christian You First/Major Force M D2 Flagler
Anna Mallaley 2025 OH Cincinnati Hills Christian You First/Major Force M D2 Flagler
Taylor Halloran 2025 PA Garnet Valley Phantastix A D2 Flagler
Jacqueline Riviezzo 2025 NY Comsewogue LI Elite A D2 East Stroudsburg
Carly Brady 2025 NY Sayville LI Elite D D2 East Stroudsburg
Noelle Jones 2025 FL Lake Mary HS M&D D D2 Florida Southern
Kendall Sloper 2025 MD Marriotts Ridge HoCo D D2 Grand Valley State
Caillin Heintz 2025 KY Mercy Academy Major Force D D2 Maryville
Amelia Simpson 2025 ON Bowmanville Oshawa D D2 Mercyhurst
Grace Gavin 2025 NY Longwood LI Elite D D2 Southern Connecticut
Ava Quintas 2025 VA Paul VI Capital D D3 Denison
Anna Anderson 2025 NY Pittsford Monster D D3 Gettysburg
Kacey Pritts 2025 NY Pearl River Metro A D3 RPI
Savannah Libby 2025 MD Broadneck MD United M D3 Salisbury
Cali Cott 2025 GA Whitewater PTC Warriors M NAIA Reinhardt
Addison DeRamus 2025 VA Jefferson Forest Valley Select A NAIA Reinhardt
Keira Choi 2025 MD Eastern Technical TLC A D3 Shenandoah
Delaney Sinton 2025 VA Yorktown MC Elite A D3 Christopher Newport
Grace Dwyer 2025 IL Loyola Academy Team One M D1 Georgetown
Isabella Vitulli 2025 FL Episcopal School FL Shine A D1 Kennesaw State
Riley Bader 2025 FL Creekside FL Shine D D2 Lee
Ava Talaga 2025 PA Archbishop Carroll Phantastix D D1 Canisius
Emma Reichert 2025 IN Hamilton Southeastern Major Force D D1 Eastern Michigan
Libby Quinn 2025 MA Reading Memorial Bay State Bullets D D1 Vermont
Sally Reed 2025 MD Severn School MD United M D1 Colgate
Margaret Pond 2025 MA Buckingham B&N REV M D1 George Washington
Elizabeth Flannery 2025 MD Holy Child M&D M D1 Hofstra
Katherine Moore 2025 MD Oakdale 3D M D1 VCU
Charlotte Erb 2025 NY Shoreham-Wading River LI TopGuns/Elite A D1 Coastal Carolina
Riley Milligan 2025 NC Charlotte Latin School Charlotte Style A D1 St Bonaventure
Molly` Brooks 2025 OH Olentangy Liberty Resolute A D1 Youngstown State
Olivia DeTommaso 2025 NY Massapequa LI Legacy A D1 Mount St Marys
Becca Mullinix 2025 MD Century Heros G D1 Mount St Marys
Kendall Carcaterra 2025 NJ Rumson-Fair Haven Jersey Shore A D1 Jacksonville
Sophia Baer 2025 MD Manchester Valley SkyWalkers D D1 Jacksonville
Keira Laibach 2025 NY Connetquot LI Empire/Jesters D D2 Mercy
Tori Thomas 2025 PA South Western Hurricanes D D2 West Chester
Olivia Rewers 2025 TN Ravenwood TNLax M D2 Alabama-Huntsville
Aubrey Gilligan 2025 NC Lake Norman HS Charlotte Style M D2 Lander
Ashelyn Mikolowsky 2025 MD Maryvale Prep TLC M D2 Florida Southern
Olivia Lewis 2025 NJ Lower Cape May 3 Point M D2 Kutztown
Riley d'Entremont 2025 PA Radnor Dynasty M D3 Gettysburg
Kaelyn Krozy 2025 MD Marriotts Ridge Renegades/HoCo G D3 St Marys (MD)
Kendall Herrick 2025 MA Medfield Laxachusetts A D2 St Anselm
Emily Clemens 2025 NY St Anthonys LI Elite A D1 Pittsburgh
Abigail Cheun 2025 CA Carondelet STEPS A D1 Rider
Jessica Grzelaczyk 2025 NY Seaford LI Empire A D2 Mercy
Kayla Roscoe 2025 FL Timber Creek M&D D D2 Shorter
Lea Rowett 2025 NY Sachem North Lax On D D1 Massachusetts-Lowell
Julia Girard 2025 MD Good Counsel Heros A D1 Bryant
Sloane Ricciuti 2025 NJ Summit STEPS A D1 Bucknell
Carissa Schneider 2025 NY Aquinas Institute Monster/Relentless Hustle D D1 Canisius
Sophie Mock 2025 IN Carmel MA Elite/Major Force M D1 California
Savannah Saunders 2025 PA Garnet Valley Phantastix M D1 Cincinnati
Ainsley Owens 2025 MN Wayzata MN Elite M D1 Eastern Michigan
Avery Eick 2025 NY Bethlehem Salt City Snipers M D1 Elon
Caroline Toole 2025 CA Woodstock ATL Storm M D1 Furman
Caroline Capaldi 2025 PA Villa Maria Academy Malvern Philly Blast D D1 Lafayette
Brenna Romanello 2025 CT New Fairfield Gold Coast D D1 Liberty
Zuri Crumpton 2025 PA Red Land NEMS D D1 Liberty
Tanner Coker 2025 GA Creekview EagleStix/Grizzly D D1 Mercer
Riley Sweeney 2025 VA Oakton YJ Mid-Atlantic M D1 Mercer
Sara Geldmacher 2025 NY Islip LI Elite/Legacy M D1 LIU
Jaclyn Mahoney 2025 NY Pearl River Metro M D1 Manhattan
Avery Graham 2025 MD Howard Heros M D1 Manhattan
Sarah Weigand 2025 NY Manhasset Tradition M D1 Merrimack
Lucy Beucher 2025 MD Good Counsel Capital M D1 Monmouth (NJ)
Julia Frosch 2025 FL Pensacola Catholic LaxManiax M D1 New Hampshire
Madelyn Renehan 2025 MD Glenelg HS Heros M D1 UMBC
Kate Patterson 2025 NY Fairport 3D M D1 Niagara
Lucy Keib 2025 NY Jamesville-DeWitt Monster/Orange Crush G D1 Niagara
Paije Brown 2025 MD Urbana MD United G D1 Gardner Webb
Bre `Sampson 2025 FL Lake Highland Prep M&D G D1 Queens
Gabriella Provenzano 2025 NY Westhampton Beach LI Legacy A D1 Quinnipiac
Aria Webster 2025 VA Independence SkyWalkers A D1 Towson
Sophia Carpenetti 2025 MD Liberty Heros A D1 Radford
Ashlyn Bell 2025 FL Plant Limitless A D1 Radford
Addison Strong 2025 CA Woodcreek Tenacity D D1 Radford
Paige Feick 2025 MD Bel Air SkyWalkers D D1 Temple
Lulu Thapa 2025 MD Bryn Mawr SG M&D D D1 Villanova
Kamryn Davis 2025 MD Gov Thomas Johnson 3D D D1 Winthrop
Chloe Johanson 2025 MN Southwest Christian TRUE D D2 Concordia-St Paul
Cameron Rittler 2025 NY Webster Thomas 3D D D2 Lock Haven
Mikayla Mellenthine 2025 NY Churchville-Chili 3D G D2 Lock Haven
Kaylee Sullivan 2025 NY Pleasantville YJ North G D2 Converse
Madison Weaver 2025 VA Jefferson Forest Valley Select G D2 Emory & Henry
Caelyn Little 2025 SC TL Hanna Palmetto A D2 Emory & Henry
Lauren Cavanaugh 2025 GA Chattahoochee Southern Zone A D2 Lenoir-Rhyne
Jaime Petrullo 2025 NY Massapequa LI Jesters A D2 Pace
Riley Rivera 2025 CO ThunderRidge 3D/Denver Pride A D2 Florida Southern
Leanna Rivera 2025 CO ThunderRidge 3D/Denver Pride M D2 Florida Southern
Natalie Murray 2025 PA Phoenixville UltGoal/PA Express M D2 Bloomsburg
Brielle Bilello 2025 NY Hauppauge LI Elite M D2 Mercy
Brianna Lizama 2025 VA Herndon Pride/YJ Mid-Atlantic M D2 St Leo
Riley MacHenry 2025 NJ Clearview Regional SJ Select/AA Aim M D2 West Chester
Madison DeAngelis 2025 NY Cazenovia Orange Crush A D3 Oneonta
Larkin Trainor 2025 NY St Joseph By-The-Sea Team 91 G D3 DeSales
Lilly Gunder 2025 PA Perkiomen School TRUE G D3 St Marys (MD)
Keringten Fearing 2025 TN Franklin TNLax D NAIA Cumberlands
Kellen Berkeley 2025 OH Jackson Massillon Razor/Major Force M NAIA SCAD
Brooklynn Peterson 2025 NJ Somerville DEWLax A D3 Christopher Newport
Celia Bacik 2025 IL New Trier Team One M D1 American
Riley Peterson 2025 CA Redwood STEPS M D1 Brown
Grace Benson 2025 RI Phillips Exeter Academy Laxachusetts/Bay State Bullets M D1 Columbia
Emily Munchak 2025 MA Wellesley MA Elite M D1 Elon
Juliana Brawner 2025 MD Frederick 3D M D1 Kennesaw State
Payton Noack 2025 NY Center Moriches LI Elite A D1 Bryant
Hanna Russell 2025 PA Hershey Xtreme A D1 Campbell
Raquel Circhirillo 2025 NY Spencerport Monster A D1 Canisius
Lila-Jane Finlayson 2025 SC Oceanside Collegiate YJ South A D1 Furman
Anna Carpinelli 2025 VA Steward School Lotus A D1 Gardner Webb
Reese Bigler 2025 PA Penncrest Delco A D1 Temple
Genevieve Sulek 2025 IL Sandburg Lakeshore D D1 Butler
Claire Engelkraut 2025 NJ Chatham BBL D D1 California
Lila Berkery 2025 NY Harrison Soundcrosse D D1 Fairfield
Peyton Daley 2025 VA Langley YJ Mid-Atlantic D D1 Longwood
Madison Vandross 2025 VA Albemarle Cav Lax D D1 Pittsburgh
Caitlin Jarvis 2025 VA Potomac School Capital/Pride G D1 Colorado
Ella Roach 2025 PA Mars Area TRUE G D1 Duquesne
Sophia Belardo 2025 NJ Kittatinny Regional Triple Threat G D1 Iona
Blythe Gemmill 2025 MD Roland Park Country SkyWalkers/Coppermine G D1 George Washington
Parker Febo 2025 NJ Summit STEPS M D1 George Washington
Alexa Schiller 2025 NY Patchogue-Medford Lax On A D1 LIU
Charlotte Marion 2025 NY Pelham Memorial YJ North M D1 LIU
Mia Lusardi 2025 NY Our Lady of Mercy Rochester Monster M D1 Louisville
Riley Murray 2025 PA Bishop Shanahan Freedom M D1 Manhattan
Katelynn Naylor 2025 CA Culver City Mad Dog/LA Wave M D1 Manhattan
Caroline Connolly 2025 MA Hingham MA Elite M D1 Massachusetts
Katie Torr 2025 FL Hill School Philly Blast/LaxManiax M D1 New Hampshire
Brooke Eggleston 2025 NY Glens Falls ADK A D1 Merrimack
Emma Shanahan 2025 NY Bayport-Blue Point LI Legacy A D1 Quinnipiac
Makena Charles 2025 PA Pennridge UltGoal D D1 Quinnipiac
Elise Pezone 2025 PA Bishop Shanahan Phantastix A D1 UMBC
June Barber 2025 MD Towson M&D A D1 UMBC
Maya Gipson 2025 GA Denmark Team 91/Southern Zone M D1 VCU
Danielle Iadanza 2025 TX Rockwall 214 M D1 Winthrop
Courtney Iadanza 2025 TX Rockwall 214 M D1 Winthrop
RJ Ensor 2025 MD Queen Annes County M&D M D2 Embry-Riddle
Madison Wade 2025 NY Plainedge LI Empire M D2 Pace
Megan Nelson 2025 NJ Cinnaminson SJ Select M D2 West Chester
Isabella Bright 2025 SC Riverside UltGoal M D2 Florida Southern
Lauren LaGrega 2025 NY Bellport LI Legacy G D2 Florida Southern
Riley Klepper 2025 MD Queen Annes County M&D M D2 Flagler
Charlotte Harrington 2025 MD South Carroll Heros D D2 Flagler
Madeline Sazama 2025 MN Prior Lake MN Elite D D2 Grand Valley State
Tali Baldzicki 2025 MN Prior Lake MN Elite A D2 Grand Valley State
Haley Thomas 2025 FL Hagerty Storm (FL) A D2 Lenoir-Rhyne
Ashlyn Goforth 2025 SC Clover Charlotte Style D D2 Wingate
Marcella Valentine 2025 OH St Francis DeSales Lucky Lax/Big Fish D D3 Chatham
Riley Fischer 2025 MD Manchester Valley Check-Hers A D3 Misericordia
Kaelyn Deutsch 2025 WI De Pere Team WI A D3 Wisconsin-Stevens Point
Ashley Hutto 2025 TX Reagan TX Hot Sauce A NAIA Benedictine (KS)
Scarlett Lynch 2025 FL Sarasota TRUE D NAIA UHSP
Julia Pfitzinger 2025 MD Hereford Hurricanes M D2 Kutztown
Olivia Jordan 2025 OR Lake Oswego OR Pride/MOJO D D1 Manhattan
Maya Griffin 2025 NY Orchard Park Empress M D1 Youngstown State
Norah Kelaher 2025 VA Justice Capital M D1 American
Abigail Dold 2025 NY Ursuline School Predators A D1 Army
Hannah Gilland 2025 CT Ridgefield PrimeTime G D1 Bucknell
Madeline Kiely 2025 NH Bedford NH Tomahawks M D1 Bucknell
Isabella Watson 2025 MI East Lansing Triumph M D1 Central Michigan
Lucy Snyder 2025 OH Cincinnati Hills Christian You First/Major Force M D1 Cincinnati
Skylar Stephenson 2025 MA Dexter Southfield Laxachusetts M D1 Davidson
Kaitlyn Uller 2025 MA Wellesley MA Elite A D1 Davidson
Adelaide Jordan 2025 MA East Longmeadow DEWLax A D1 Davidson
Sydney Girardi 2025 NY East Aurora Empress M D1 Duquesne
Rebecca Lenner 2025 NJ Morristown-Beard DEWLax M D1 Elon
Anna Marquardt 2025 NJ Bishop Eustace Prep AA Aim M D1 Fairfield
Blythe Noyes 2025 GA Pope EagleStix M D1 Florida
Kata Buttrey 2025 MD St Andrews Episcopal 3D M D1 George Mason
Delaney Stup 2025 MD Tuscarora 3D M D1 George Mason
Mia Milkowski 2025 NJ Rumson-Fair Haven STEPS/Team 91 A D1 George Washington
Victoria Earle 2025 NY Nardin Academy Empress A D1 Howard (DC)
Nyah McKinney 2025 NJ West Orange Centercourt M D1 Howard (DC)
Madison Harnett 2025 CT Sacred Heart Greenwich Gold Coast D D1 Furman
Rosie Heidemann 2025 WI Oak Creek Black Lax D D1 Kennesaw State
Lilli Rauch 2025 NY Buffalo Seminary Empress M D1 Lafayette
Saaya Bhandari 2025 BC Other Team BC/Fusion/Adanacs M D1 Longwood
Lexie St Pierre 2025 OH Hudson Impact M D1 Louisville
Reese Marcario 2025 NY Shoreham-Wading River LI Elite A D1 Pittsburgh
Mary Catherine O'Connor 2025 NJ Trinity Hall All Lax M D1 Princeton
Jane Howlett 2025 RI Classical REV M D1 Rhode Island
Hailey Deptula 2025 CT South Windsor Nor'easter/Lax+ M D1 Siena
Mikala Thomas 2025 FL Lake Mary HS M&D M D1 Stetson
Olivia Sprinkle 2025 FL Seminole M&D A D1 Radford
Rylan Piccolo 2025 MD St Johns Catholic Prep Heros A D1 Robert Morris
Gabriella Barnard 2025 MD Glenelg HS M&D G D1 St Josephs (PA)
Madison Hamilton 2025 NY Guilderland ADK G D1 UMBC
Victoria Carcillo 2025 VA Yorktown Capital G D1 Temple
Morgan Reese 2025 NC Charlotte Latin School UltGoal D D1 Temple
Kenna VanLente 2025 MI Caledonia Pure Advantage D D2 Indianapolis
Carson Kroll 2025 FL Archbishop McCarthy FL Select M D2 Embry-Riddle
Adriana Mosca 2025 NY Riverhead FLG M D2 Georgian Court
Katelyn Willett 2025 MD La Plata Uproar M D2 Shepherd
Amara Langstaff 2025 CO Palmer Ridge Denver Pride M D2 Slippery Rock
Marissa Herring 2025 PA Kennett Belles M D2 West Chester
Marissa Wessels 2025 NY Cicero-North Syracuse Lake Effect Storm M D3 Fredonia
Shelby Klayman 2025 GA North Paulding ATL Storm/EagleStix D D3 Berry
Avery Anderson 2025 PA North Allegheny Intrepid A D3 Grove City
Annabella Burke 2025 MD South River Integrity A D3 Christopher Newport
Elle Roberts 2025 DE Caesar Rodney M&D A D3 Christopher Newport
Riley Cooper 2025 TX Frisco 214 D D1 Central Michigan
Brielle Rheaume 2025 CT East Lyme DEWLax/3D G D1 Stonehill
Laine Nissen 2025 ON Hill Academy ON Rock Star/Team ON M D1 Canisius
Ashlyn Cawood 2025 IN Northridge M D1 Kent State
Claire Komosinski 2025 NY Orchard Park Empress M D1 Youngstown State
Rayna Malmberg 2025 MN Stillwater Pipeline/TRUE M D3 St Benedict
Alexis Toro 2025 NJ Westwood Mad Dog M D1 Canisius
Aria Burton 2025 TN Brentwood TNLax M D1 Liberty
Emma Center-Wilhelm 2025 MD Dulaney Coppermine M D1 VCU
Madison Welch 2025 NY Pittsford Monster D D1 Duquesne
Abigail Scalia 2025 NC Holly Springs Team 91 D D1 Gardner Webb
Ashley Poquette 2025 IL Downers Grove Co-Op Team One M D1 Eastern Michigan
Charlise Cox 2025 MA Norwell MA Elite M D1 High Point
Maddie MacLeod 2025 BC Other Team BC M D1 Lindenwood
Ava Kraszewski 2025 PA Delaware Valley HS Mad Dog M D1 Mount St Marys
Olivia Eikenberg 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers/Coppermine A D1 George Mason
Eleni Switzer 2025 NY Ithaca Salt City Snipers A D1 Niagara
Sophie Gill 2025 TN Ensworth TNLax A D1 Rhode Island
Madison Natale 2025 NJ Monmouth Regional All Lax/Mad Dog A D2 Georgian Court
Ema Ulinder 2025 BC Other Team BC D D2 Wingate
Lila White 2025 MD Westminster Check-Hers G D3 Mary Washington
Averie Cage 2025 VA Battlefield Capital D D1 Arizona State
Ava De Villava 2025 NJ Moorestown SJ Select D D1 East Carolina
Julia Pope 2025 NY Saddle River Day School STEPS M D1 American
Natalie Chin 2025 PA Owen J Roberts Philly Blast/Freedom M D1 Canisius
Gianna Kurelko 2025 IL Benet Academy Lakeshore M D1 Cincinnati
Olivia Bittencourt 2025 FL Creekside LaxManiax M D1 Delaware State
Katherine Nabet 2025 NY Locust Valley LI Elite M D1 Jacksonville
Natalie Varona 2025 NJ Somerville DEWLax M D1 George Washington
Maeve O'Neil 2025 FL Episcopal School LaxManiax A D1 George Washington
Rocquette Allen 2025 CO ThunderRidge SkyWalkers A D1 Denver
Addison Cook 2025 NC Coastal Home School Bogue A D1 Gardner Webb
Harper Lapin 2025 NY Harrison CT Grizzlies A D1 Lehigh
Isla Scruggs 2025 VA Bullis School VA Metro/YJ Mid-Atlantic A D1 Mercer
Grace Leyne 2025 MA Billerica Memorial Bay State Bullets A D1 LIU
Addison Citrin 2025 NY Smithtown East LI TopGuns D D1 LIU
Maggie Scally 2025 NJ Hunterdon Central Triple Threat M D1 Monmouth (NJ)
Marlaina Grimm 2025 PA Owen J Roberts NXT M D1 Monmouth (NJ)
Brielle Soltys 2025 NJ Holy Spirit Jersey Shore M D1 Ohio State
Helene Lydon 2025 VA Yorktown MY Mid-Atlantic/MC M D1 Old Dominion
Claire Moffit 2025 MD John Carroll SkyWalkers M D1 UMBC
Lila Marble 2025 GA Campbell Major Force M D1 Virginia Tech
Mack Meilstrup 2025 GA Mount Paran Christian ATL Storm M D1 Winthrop
Peyton Phillips 2025 NY Ward Melville LI Elite D D1 Penn
Arianna West 2025 NY Half Hollow Hills LI Jesters D D1 St Bonaventure
Gracie Lucas 2025 TN Harpeth Hall TNLax D D1 Vanderbilt
Margit Crittenberger 2025 VA Potomac School Pride D D1 William & Mary
Emma Dulin 2025 MD Queen Annes County Heros G D1 Towson
Haylee Bittinger 2025 MD Manchester Valley Heros/SkyWalkers A D1 Mount St Marys
Olivia Andrus 2025 TX Anderson GRIT A D1 UNC-Charlotte
Jillian Mele 2025 MA Wayland Bay State Bullets A D1 Vermont
Sarah Carter Nowery 2025 VA St Catherines YJ South A D1 Wofford
Hailey Honerkamp 2025 NY Mepham LI Jesters A D2 East Stroudsburg
Alexis Iardella 2025 FL St Thomas Aquinas Limitless/FL Select A D2 St Leo
Abigail Dlugos 2025 FL Boca Raton FL Select D D2 St Leo
Ava Annunziata 2025 NY Middle Country LI Elite D D2 Notre Dame (OH)
Lily Fazio 2025 PA Spring-Ford Dynasty D D2 Slippery Rock
Olivia Reinhart 2025 PA Wilson West Lawn Xtreme D D2 West Chester
Reggie Ross 2025 GA Pinecrest Academy GA Outlaws M D3 Carthage
Olivia Griffin 2025 VA Hanover YJ South M D3 Mary Washington
Addison McIlvain 2025 PA Gerstell Academy Coppermine D D3 Franklin & Marshall
Grace Kissell 2025 KS St James Academy KC Warriors D NAIA Benedictine (KS)
Samantha Wilson 2025 FL Bishop Moore M&D G D1 Butler
Natalie Heimarck 2025 NH Souhegan Granite State D D1 American
Lily Graves 2025 NY Westhampton Beach LI Legacy D D1 Binghamton
Sabrina Boyle 2025 NY Our Lady of Mercy NYC LI Liberty M D1 Binghamton
Caroline Mckeon 2025 MD Holy Child Capital M D1 Holy Cross
Annika DeVos 2025 MD Harford Tech SkyWalkers G D1 Jacksonville
Alexa Grom 2025 NJ Chatham STEPS D D1 Lafayette
Lily Schurr 2025 MD Arundel Integrity M D1 Longwood
Addyson Walker 2025 NJ Morris Knolls BBL M D1 Oregon
Macy Steinwedel 2025 DE Cape Henlopen M&D A D1 Old Dominion
Charlotte Dorman 2025 CA Hotchkiss School STEPS/Triple Threat A D1 William & Mary
Bella Van Gieson 2025 MD Severna Park MD United D D1 William & Mary
Bridget LaRosa 2025 NY Port Washington FLG D D1 Youngstown State
Kathryn Lesniewski 2025 VA Georgetown Visitation Capital D D3 Gettysburg
Karina Bosco 2025 MA Dighton-Rehoboth REV/MA Elite A D3 Plymouth State
Stella Hensley 2025 MI Portage Northern Triumph M D1 Central Michigan
Hope Ricci 2025 CO Fairview 3D D D1 Bryant
Alexa Thornton 2025 MA Holderness School Laxachusetts A D1 Bucknell
Emma Jankowiak 2025 MD CM Wright NEMS A D1 Campbell
Sarah Jankowski 2025 MD Damascus HoCo A D1 Winthrop
Abby Schroer 2025 TX Frisco 214 G D1 Central Michigan
Delaney Clark 2025 NY Kellenberg LI Jesters G D1 Holy Cross
Nicole Shimukonas 2025 PA Boyertown Area Dynasty/Dynamite D D1 La Salle
Finley Breen 2025 IL Loyola Academy Team One D D1 Marquette
Keira Tyler 2025 SC Bishop England Coastal/Snipers Elite D D1 Rhode Island
Alivia Hunsche 2025 CO Evergreen Team 180 M D1 Xavier
Alyssa Leonardi 2025 NY Sachem North LI Team 91 M D2 Southern Connecticut
Lily Klapp 2025 CO Palmer Ridge TRUE D D2 Regis (CO)
Riley Miller 2025 NY Cold Spring Harbor LI Elevate A D3 Scranton
Kiran Cerwonka 2025 OR Ida B Wells LaxNW M D1 Akron
Taylee Bernarduci 2025 NY Rush-Henrietta Aces D D1 Albany
Sadie Bellinger 2025 NY Orchard Park Monster A D1 Albany
Juliana Betts 2025 PA Chartiers Valley Pgh Premier M D1 American
Shannon Silvius 2025 PA Springfield Township Reign A D1 American
Alaina DiBlasi 2025 NY Oswego Salt City Snipers/Orange Crush A D1 Binghamton
Gia Patane 2025 NY Roslyn LI Elevate/FLG A D1 Binghamton
Elizabeth Hilbert 2025 CA Oaks Christian Mad Dog D D1 Bucknell
Caroline Mellon 2025 PA Perkiomen School Jersey Shore M D1 Bucknell
Kalynn Hillian 2025 CT Miss Porters School Nor'easter M D1 Bryant
Kerrin McGovern 2025 MA La Salle Academy REV M D1 Butler
Krista Harnischfeger 2025 NY Our Lady of Mercy Rochester Aces M D1 Cincinnati
Avery Vergano 2025 NY West Babylon LI Jesters D D1 Cincinnati
Peyton Cherry 2025 VA Robinson Capital/NOVA D D1 Cincinnati
Lia Stetler 2025 MD St Pauls SG M&D A D1 Cincinnati
Carly Cunningham 2025 PA Bishop Shanahan NXT D D1 Coastal Carolina
Rebekah Zentz 2025 MD Catoctin Check-Hers M D1 Coastal Carolina
Marin Mooney 2025 PA Radnor Big 4 HHH M D1 Delaware
Lucy Dorigan 2025 MA Boston Latin School Big 4 HHH M D1 Drexel
Lila Traynor 2025 PA Villa Maria Academy Malvern Freedom/Phantastix A D1 Drexel
Ryan Cooke 2025 NJ Ocean City SJ Select M D1 Duquesne
Amanda Connelly 2025 NY Oswego Salt City Snipers D D1 Fairleigh Dickinson
Isa Robinson 2025 MA North Andover NH Tomahawks A D1 Furman
Iwan Daisen 2025 NJ Rumson-Fair Haven All Lax M D1 George Washington
Sarah Beck 2025 MD Notre Dame Prep Heros/SkyWalkers M D1 Georgetown
Campbell Rowe 2025 VA Trinity Episcopal YJ South D D1 High Point
Claire Werwie 2025 MD South River CCLax D D1 High Point
Jordan Gaebel 2025 MA Bishop Guertin 3D D D1 Iona
Sophia Parker 2025 MD Century Check-Hers D D1 La Salle
Marin Lally 2025 MO Marquette Fusz M D1 Lindenwood
Kayla McCarthy 2025 NY Hendrick Hudson YJ North A D1 LIU
Ava Bower 2025 NJ DePaul Catholic Triple Threat M D1 Longwood
Mikayla Mitchell 2025 NJ St John Vianney All Lax M D1 Louisville
Neicia Smith 2025 NY Phillips Academy Andover Lake Effect Storm M D1 Loyola (MD)
Chelsea Porto 2025 NY Harrison Predators D D1 Marist
Caitlyn Naughton 2025 MA Walpole MA Elite M D1 Massachusetts
Kyla Orlando 2025 NY Mt Sinai LI Elite D D1 Massachusetts
Quinn Simmons 2025 PA Kennett Freedom/Belles M D1 Mount St Marys
Mackenzie Stickler 2025 OH Hudson Impact M D1 Ohio State
Anna Capobres 2025 PA Upper St Clair Pgh Premier M D1 Pittsburgh
Alyssa Hartis 2025 MD Tuscarora 3D A D1 Queens
Grace Connelly 2025 PA Agnes Irwin Phantastix A D1 Queens
Taylor Burkett 2025 PA Pennridge UltGoal M D1 Robert Morris
Izzy Sabatini 2025 GA Alpharetta GA Outlaws D D1 Robert Morris
Amelia Brite 2025 NY Commack LI Elite M D1 Stony Brook
Frances Taylor 2025 DC Potomac School Capital/Stars D D1 Vanderbilt
Chloe King 2025 OH Thomas Worthington Impact A D1 VCU
Isabella Odland 2025 NY Minisink Valley DEWLax G D1 Wagner
Kaitlyn Manderano 2025 GA River Ridge ATL Storm M D1 Winthrop
Morgan Siglin 2025 SC Wade Hampton Rapids M D1 Wofford
Megahn Donahue 2025 AL Mountain Brook ATL Storm D D1 Wofford
Ava Devald 2025 NY Niagara-Wheatfield Empress M D1 Youngstown State
Danielle Garrett 2025 NY Rush-Henrietta Aces A D1 Youngstown State
Alexis Kreutzer 2025 NY Lancaster Empress A D1 Youngstown State
Sophia Cutrone 2025 NY Island Trees LI Elite G D2 Kutztown
Violet Freebody 2025 NY Rocky Point Lax On/LI Elevate D D2 Slippery Rock
Kate Simoncic 2025 TN Briarcrest Christian Memphis M D2 Alabama-Huntsville
Aubrey Schmidt 2025 FL Ponte Vedra FL Shine M D2 Embry-Riddle
Hadley Robertson 2025 MD Linganore Renegades M D2 Shepherd
Allyson Flynn 2025 PA Downingtown East Dynasty/NXT M D3 Scranton
Kalena Mandeville 2025 PA Central Bucks West Big 4 HHH G D1 Syracuse
Finch Sullivan 2025 MA Noble & Greenough MA Elite D D1 Columbia
Lila Volpe 2025 CT Greenwich Academy CT Grizzlies D D1 Villanova
Nicole Gorman 2025 CT Conard Nor'easter A D1 Lindenwood
Grace Churchwell 2025 OH Hudson Impact M D1 Old Dominion
Madison Slayton 2025 MD Damascus 3D M D2 Wingate
Rebekah Stotler 2025 MD Mount Hebron Check-Hers M D2 Shepherd
Isabella Alberici 2025 NY O'Neill YJ North A D1 Army
Mya Carroll 2025 NY Fulton Salt City Snipers M D1 Albany
Addison Pyy 2025 MA Plymouth North Aces M D1 Boston University
Kaelyn Barry 2025 NY Whitesboro Salt City Snipers M D1 Bryant
Mia McCarthy 2025 NY Manhasset LI Jesters/TopGun/Elevate D D1 Bryant
Leyna Schnetzer 2025 NY Holy Child YJ North A D1 Bryant
Sierra Barbosa 2025 NY Mepham LI Jesters A D1 Bryant
Isabella Adler 2025 SC Lexington Rapids A D1 Gardner Webb
Kylie Duke 2025 PA Twin Valley Freedom A D1 High Point
Gigi Abernathy 2025 OR Jesuit Portland OR Pride/MOJO M D1 Bucknell
Amelie Devine 2025 IL Milton Academy Lakeshore/Lax Smith/MA Elite D D1 Brown
Sarah Gastineau 2025 IN Hamilton Southeastern Major Force D D1 Butler
Mei Rader 2025 PA Archbishop Carroll NXT G D1 Drexel
Grace Herbert 2025 OH Avon Maxim G D1 Kent State
Mia Harrington 2025 OH Olentangy Orange Lucky Lax G D1 Lindenwood
Sara Diclemente 2025 NH New Hampton School NH Tomahawks G D1 Coastal Carolina
Mary Clare Easter 2025 NJ Glen Ridge STEPS D D1 Coastal Carolina
Emma Row 2025 CT New Canaan CT Grizzlies M D1 Columbia
Katherine Walsh 2025 CT Darien CT Grizzlies M D1 Colgate
Sadie Schultz 2025 NY St Anthonys LI Legacy M D1 Delaware
Grace Slulavik 2025 NY Mepham LI Jesters M D1 Holy Cross
Natalie Psaltis 2025 NY Eastport-South Manor LI Elite M D1 Jacksonville
Gianna Carbone 2025 NY Liverpool Orange Crush M D1 LIU
Caitlyn Guilfoil 2025 NY Liverpool Orange Crush M D1 LIU
Isabella Grosso 2025 NY Massapequa LI Jesters M D1 Loyola (MD)
Gabbi Perino 2025 WA Issaquah Tenacity M D1 Marquette
Mia Oh 2025 MD McDonogh School SkyWalkers/Coppermine D D1 Marquette
Ava Rivera 2025 NY Longwood LI Elite M D1 Mercer
Catie Maroutsos 2025 CA Santa Margarita Mad Dog M D1 Ohio State
Sydney Patten 2025 CT New Canaan CT Grizzlies M D1 Penn
Mary Sack 2025 NY Rye HS Soundcrosse M D1 Penn
Morgan Morus 2025 CT New Fairfield PrimeTime G D1 Quinnipiac
Madeline Ward 2025 NY Bethlehem Salt City Snipers G D1 Quinnipiac
Keiley Lyons 2025 PA Council Rock North UltGoal/NXT D D1 Robert Morris
Katelyn Darminio 2025 MD Liberty M&D D D1 Robert Morris
Kadyn Brandt 2025 NJ Hunterdon Central Triple Threat/SJ Devils M D1 South Florida
Lyla Sharpe 2025 IN Penn Indy United A D1 South Florida
Kristina Cirino 2025 PA Spring-Ford NXT M D1 Rhode Island
Kylie Trainor 2025 FL St John Paul II FL Select M D1 Towson
Ava Horrocks 2025 CA San Ramon Valley Tenacity M D1 UC Davis
Alexandria Remily 2025 CA Oak Ridge Tenacity D D1 UC Davis
Olivia Doyen 2025 MN IMG Academy TRUE/Pipeline G D1 VCU
Gianna Naples 2025 FL Gainesville YJ Mid-Atlantic D D1 VCU
Kendyll Jerry 2025 PA Pine-Richland Pgh Premier M D1 Youngstown State
Allanah Hagen 2025 OH Strongsville Maxim/Burning River A D1 Youngstown State
Jillian Martin 2025 MA Chelmsford NH Tomahawks A D1 Merrimack
Ava Franco 2025 NY Longwood FLG/LI Legacy A D2 Mercy
Courtney Kurowski 2025 MN Simley TRUE M D2 Wingate
Katerina Deising 2025 NY Kingston YJ North D D3 Shenandoah
Rose Coluzzi 2025 GA Johns Creek Team 91 A D1 Winthrop
Tiffany Kelley 2025 OH St Francis DeSales Lucky Lax A D1 Winthrop
Abby Hand 2025 PA Hershey Xtreme M D1 Winthrop
Olivia Frazier 2025 NY Ithaca Salt City Snipers G D1 Albany
Riley Keeler 2025 NY Corning-Painted Post Monster D D1 Albany
Allison Finley 2025 MD Oakdale 3D M D1 Army
Aliza Baliff 2025 MD McDonogh School Heros M D1 American
Caroline Chisholm 2025 PA Agnes Irwin Big 4 HHH M D1 Boston College
Sophia Schulte 2025 FL St Andrews FL Select M D1 Coastal Carolina
Grayson Anne McCurdy 2025 NC Charlotte CDS UltGoal M D1 James Madison
Ava Thompson 2025 FL American Heritage Delray FL Select M D1 Liberty
Addison Carey 2025 MD Notre Dame Prep M&D M D1 Southern California
Chloe Weber 2025 MI Birmingham Unified Triumph M D1 VCU
Maeve Mackenzie 2025 NY Christian Brothers Orange Crush M D1 Cornell
Lucy Yu 2025 CA Bishop ODowd STEPS M D1 Cornell
Cassie Larsen 2025 OH Indian Hill SkyWalkers M D1 Furman
Gabrielle Bergstrom 2025 MD River Hill SkyWalkers M D1 Furman
Hailey Mozi 2025 PA Spring-Ford NXT M D1 Drexel
Gillian Greco 2025 PA Bishop Shanahan Phantastix M D1 Drexel
Annie Madden 2025 NY Georgetown Visitation Capital A D1 Drexel
Meghan Riley 2025 IL New Trier Team One M D1 Delaware
Erin Hussey 2025 MD Severna Park MD United D D1 Delaware
Ingrid Kavanagh 2025 IL Loyola Academy Team One D D1 Colorado
Ella Reed 2025 NJ Mount St Mary DEWLax D D1 Davidson
Kayleigh Cassidy 2025 NY Nyack PrimeTime D D1 Jacksonville
Eliza Agate 2025 IL Lone Peak Tenacity D D1 Marquette
Luana Engel 2025 FL Manatee TRUE D D1 Stetson
Ella Doerschner 2025 MD Archbishop Spalding MD United D D1 High Point
Lydia Parker 2025 VA Patrick Henry Ashland YJ South M D1 High Point
Morgan Lesiewicz 2025 NY Shoreham-Wading River LI Elite M D1 Lehigh
Olivia Greene 2025 PA Villa Maria Academy Malvern Delco D D1 Lehigh
Siena Lail 2025 NC Broughton Team 91 D D1 Longwood
Greer Coughlan 2025 MD Holy Child Capital D D1 Navy
Emmerson King 2025 MD John Carroll NEMS D D1 Loyola (MD)
Ava Kirkwood 2025 NJ Pingry School STEPS A D1 Loyola (MD)
Jenna Capozzi 2025 NY Penfield Aces A D1 Fairfield
Francie Ryan 2025 IL Loyola Academy Team One A D1 Central Michigan
Chase Dunn 2025 CA St Ignatius Prep STEPS/Riptide A D1 Colgate
Barrett Doan 2025 OR Lake Oswego OR Pride/MOJO A D1 San Diego State
Lia Wilgus 2025 CA San Ramon Valley STEPS A D1 UC Davis
Addison Petti 2025 NJ Cherry Hill West AA Aim A D1 Mount St Marys
Olivia Zygala 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers/M&D/Coppermine M D1 Mount St Marys
Brooke Holmes 2025 SC Chapin Rapids M D1 Mercer
Devon Bush 2025 PA Pleasant Valley Triple Threat M D1 Monmouth (NJ)
Grace Shoulberg 2025 NJ West Morris Mendham STEPS M D1 Notre Dame
Brooke Hopkins 2025 NY Garden City LI Elite D D1 Notre Dame
Ava Schirtzer 2025 NY Mt Sinai LI Elite D D1 Pittsburgh
Alexandra Koepsell 2025 MD St Johns Catholic Prep Heros D D1 Robert Morris
Nina Autry 2025 NY Jamesville-DeWitt Orange Crush D D1 Syracuse
Ashton Beale 2025 NC Chapel Hill Team 91 D D1 UNC-Charlotte
Leah Gasiewicz 2025 NY Lancaster Empress D D1 Youngstown State
Ailani Ubarry 2025 NJ Cherry Hill West AA Aim G D1 East Carolina
Eleanor Racki 2025 FL IMG Academy Southern Zone G D1 Rutgers
Kathleen Dennen 2025 NC Bishop McGuinness UltGoal M D1 Penn State
Celie Shield 2025 VA Collegiate School YJ South M D1 Rhode Island
Kara Rosenberger 2025 NY Westhill Salt City Snipers M D1 Vermont
Marlo Stuart 2025 NC Providence Day Charlotte Style M D1 William & Mary
Reagan Silhan 2025 NY Connetquot LI Elite M D2 Southern Connecticut
Mia Hartmann 2025 CT Amity Regional Nor'easter M D2 Southern Connecticut
Livy Rondeau 2025 NH Central Catholic HGR M D2 Wingate
Kayla Beuer 2025 FL Viera Space Coast D D2 Palm Beach Atlantic
Makenna Schultz 2025 IL Hinsdale Central TRUE/Lakeshore G D1 New Hampshire
Haley Naslonski 2025 NY Bay Shore LI TopGuns M D1 Old Dominion
Mara Stanton 2025 NY Skaneateles Monster A D1 Albany
Sammy Petkus 2025 TX Southlake Carroll 214 M D1 Army
Isabella Sandoval 2025 NY Wantagh LI Tradition/Elevate M D1 Binghamton
Peighton McNulty 2025 NY St Anthonys LI Legacy M D1 Binghamton
Annie Dignazio 2025 PA Strath Haven Delco M D1 Brown
Kayla Davi 2025 NJ Bernards BBL M D1 Brown
Mackenzie Farley 2025 CA Other STEPS/Mad Dog M D1 Brown
Lucy Connors 2025 CO Mead Denver Pride A D1 Bucknell
Amy Villanueva 2025 NY Bronxville PrimeTime D D1 Bucknell
Rory Taylor 2025 MA Noble & Greenough MA Elite D D1 Boston College
Gemma DiMasi 2025 OH Dublin Jerome Impact D D1 Butler
Jordan Smith 2025 GA Blessed Trinity Southern Zone D D1 Butler
Rylie Smith 2025 GA Blessed Trinity Southern Zone A D1 Butler
Katie McMullen 2025 CA Davis Tenacity M D1 California
Graciela Kerr 2025 CA San Ramon Valley Tenacity M D1 California
Payton Kozina 2025 GA Milton EagleStix M D1 Cincinnati
Corinne Jaggard 2025 VA Langley Capital M D1 Colgate
Alison Stevens 2025 MA Tahanto Regional MA Elite M D1 Colorado
Rowan Edison 2025 NY Horace Greeley PrimeTime M D1 Colorado
Haylie Abrams 2025 NY Shoreham-Wading River LI TopGuns D D1 Colorado
Brigid Carovillano 2025 MA Manchester-Essex Laxachusetts G D1 North Carolina
Adria Welsh 2025 MD Centennial Heros G D1 Campbell
Katherine Ebeling 2025 NY Rye HS Predators G D1 Columbia
Zara Allen 2025 MD McDonogh School SkyWalkers D D1 Columbia
Lilah Kirch 2025 NY Christian Brothers Orange Crush M D1 Columbia
Aubrey Maurer 2025 NY Commack LI Elite M D1 Connecticut
McKenna Merkel 2025 GA Milton EagleStix M D1 Connecticut
Devon St John 2025 NY Huntington LI Liberty M D1 Cornell
McLean Stokes 2025 VA Western Albemarle Cav Lax/YJ South M D1 Dartmouth
Jenny Green 2025 PA Garnet Valley Phantastix M D1 Delaware
Amanda Gazelle 2025 MD Archbishop Spalding MD United A D1 Delaware
Delaney Chernoff 2025 NY Long Beach LI TopGuns/Elite M D1 Denver
Sydney Trout 2025 MA Pentucket Regional 3D M D1 Duke
Caroline Doyle 2025 NY Rye HS Soundcrosse M D1 Duke
Ashly White 2025 PA Owen J Roberts Philly Blast D D1 Duke
Juliana Bambina 2025 CT Darien Soundcrosse G D1 Elon
Athena Farren 2025 MA Dexter Southfield Laxachusetts D D1 Elon
Cassandra Larsen 2025 OH Indian Hill SkyWalkers D D1 Furman
Olivia Perry 2025 PA Garnet Valley Phantastix D D1 George Mason
Gracie Mullen 2025 PA Downingtown West Phantastix/Dynasty A D1 George Mason
Lily Wood 2025 NJ Trinity Hall All Lax M D1 Georgetown
Erika Trippel 2025 VA Riverside 3D M D1 High Point
Kayleigh White 2025 MD Glenelg HS HoCo M D1 High Point
Gretchen Kawecki 2025 CT Loomis Chaffee School 3D/Nor'easter A D1 High Point
Emily Frescoln 2025 PA Marple Newtown Delco A D1 High Point
Ava Grandi 2025 MD Good Counsel 3D A D1 High Point
Brienna Gaccino 2025 NY Yorktown PrimeTime/Predators A D1 Iona
Leah Croom 2025 FL Cushing Academy NH Tomahawks A D1 Howard (DC)
Deborah Giddins 2025 NJ Montclair Kimberley Centercourt D D1 Howard (DC)
Charli Joyce 2025 MD Notre Dame Prep TLC M D1 Hofstra
Jojo Degl 2025 NY John Jay-Cross River Gold Coast M D1 James Madison
Emma Toner 2025 NY St Anthonys LI Elite M D1 Lafayette
Madeline Kane 2025 PA Springfield Delco Big 4 HHH M D1 Lehigh
Annika Tanner 2025 HI Oak Ridge Tenacity M D1 Louisville
Anna Ervin 2025 MD St Marys M&D M D1 Loyola (MD)
Teagan Morrissey 2025 MA Concord-Carlisle REV A D1 Loyola (MD)
Logan Pilon 2025 NY Riverhead LI TopGuns A D1 Manhattan
Calleigh Matthew 2025 MD Maryvale Prep NEMS G D1 Mercer
Maci Wasielewski 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers M D1 Mercer
Gabrielle Windsheim 2025 FL American Heritage Delray FL Select M D1 Marquette
Gabby Putnam 2025 NY Cicero-North Syracuse Aces M D1 Marquette
Ryan Reynolds 2025 NY Cold Spring Harbor LI Elite M D1 Maryland
Tatum Andrews 2025 PA Souderton Area Reign/Dynasty M D1 Massachusetts-Lowell
Emily Kessler 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers/NEMS M D1 Monmouth (NJ)
Delaney Falk 2025 TN Southern Regional All Lax M D1 Navy
Zoe Ryan 2025 NY Ursuline School Snipers Elite M D1 Navy
Emma Tayloe 2025 PA Agnes Irwin Phantastix/Big 4 HHH/UltGoal D D1 Navy
Carter Eberle 2025 MD Gerstell Academy TLC M D1 Mount St Marys
Elizabeth Stogner 2025 MD Good Counsel HoCo D D1 Mount St Marys
Alyson Welz 2025 NY Penfield Monster D D1 Massachusetts
Addison Zalinsky 2025 CT Amity Regional DEWLax D D1 New Hampshire
Rowan Scobie 2025 CA Tamalpais STEPS D D1 Northwestern
Isabelle Bernasek 2025 VA Stone Ridge School Capital/Pride D D1 Notre Dame
Ella Cox 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers D D1 Ohio State
Sydney Sookdeo 2025 ON Hill Academy ON Team ON/Rock Stars D D1 Princeton
Kaitlyn Magdar 2025 MD Mount Hebron HoCo/M&D M D1 Pittsburgh
Kourtney Goff 2025 MD Liberty Heros M D1 Queens
Hayden Young 2025 NY Miller Place LI Elite A D1 Quinnipiac
Abigail LoNigro 2025 NY Miller Place LI Elite D D1 Quinnipiac
Emma Devine 2025 NJ Cherry Hill West AA Aim D D1 Rider
Madi Mooney 2025 CA San Marcos SD Mad Dog A D1 Rider
Lea Otts 2025 NY Baldwinsville Orange Crush A D1 Robert Morris
Clara Staie 2025 NY South Jefferson Lake Effect Storm D D1 Robert Morris
Annalise Messina 2025 PA Upper Moreland NXT M D1 Rutgers
Gabriella Mariani 2025 NJ Madison Centercourt M D1 Rutgers
Stella D'Ambro 2025 PA Bishop Shanahan Freedom/Philly Blast M D1 Rutgers
Matty Meier 2025 IL New Trier Team One M D1 San Diego State
Holland Sutter 2025 GA Kell ATL Storm/Southern Zone M D1 San Diego State
Alex Whitecliffe 2025 GA Cherokee ATL Storm/Southern Zone M D1 South Florida
Mae Flanagan 2025 TX Hockaday GRIT M D1 Stanford
Angelina Kenney 2025 PA Pennsbury East NXT D D1 Siena
Everett Raithel 2025 MD Urbana Pride D D1 St Bonaventure
Mackenzie Conversano 2025 NY Harborfields LI TopGuns D D1 St Josephs (PA)
Kadi Rine 2025 MD Maryvale Prep SkyWalkers A D1 St Josephs (PA)
Erika Kreuscher 2025 NY Bayport-Blue Point LI Elite A D1 Stony Brook
Gabriella Palomba 2025 FL Jupiter FL Select M D1 Stony Brook
Kendall Brandon 2025 PA West Chester Henderson NXT M D1 Stony Brook
Courtney Xippolitos 2025 NY West Islip LI TopGuns D D1 Towson
Hannah Toole 2025 FL Ponte Vedra FL Shine A D1 Towson
Isabella Castelino 2025 FL Cypress Bay FL Select A D1 UNC-Charlotte
Riley Manzo 2025 MD Bel Air SkyWalkers/NEMS D D1 UNC-Charlotte
Emily Barnette 2025 FL Bartram Trail FL Shine M D1 UNC-Charlotte
Waters Lloyd 2025 MA Pingree School Laxachusetts M D1 Vanderbilt
Kaitlyn Larney 2025 NY Warwick Metro M D1 Vermont
Kiley Wilson 2025 GA North Paulding EagleStix G D1 Liberty
Molly Gibbs 2025 PA West Chester Henderson Freedom G D1 Old Dominion
Alessandra Bell 2025 MA Phillips Exeter Academy Laxachusetts G D1 Villanova
Molly Hornyak 2025 MA Longmeadow Laxachusetts D D1 Villanova
Allison Trukenbrod 2025 IL New Trier Team One D D1 Virginia
Alexia Giannakopoulos 2025 NY Manhasset LI Liberty D D1 Virginia
Addison Joerres 2025 MD Maryvale Prep M&D D D1 Xavier
Genevieve Hathaway 2025 VA Western Albemarle Cav Lax M D1 Xavier
Reese Wrobewski 2025 NY Lockport Empress M D1 Winthrop
Martha Smith 2025 NC Topsail Team 91/Bogue M D1 Wofford
Ava Warzinski 2025 PA Chartiers Valley Pgh Premier M D1 Youngstown State
Courtney Pelisson 2025 NJ Pascack Valley Mad Dog M D2 East Stroudsburg
Hannah Connor 2025 PA Owen J Roberts TRUE/Dynamite M D2 East Stroudsburg
Lillian Patrick 2025 MD Chesapeake AA MD United M D2 Florida Southern
Samantha Wolfkill 2025 MD CM Wright NEMS A D2 Flagler
Keira Abere 2025 MD Severna Park MD United A D2 Rollins
Camryn Storey 2025 PA South Western York Invaders G D2 Kutztown
Jordan Rose 2025 FL Apopka Storm (FL) G D2 St Leo
Brianna Skiber 2025 GA Pope Major Force G D2 Lynn
Vanessa Stewart 2025 NY Center Moriches FLG D D2 Palm Beach Atlantic
Andra Alexander 2025 CO ThunderRidge Team 180 D D2 Maryville
Anya Nowak 2025 VA Freedom South Riding VA Metro D D3 Shenandoah
Lindsay McCrory 2025 MD Manchester Valley M&D D D3 Shenandoah
Natalie Opatovsky 2025 MD Century Heros A D3 Shenandoah
Lauren Padgett 2025 SC Nation Ford Charlotte Fury M NAIA Reinhardt
Annie Devine 2025 IL Loyola Academy Lakeshore M D1 Mercer
Mia Jensen 2025 TX Westlake GRIT M D1 Dartmouth
Ava Cunneen 2025 NY Yorktown PrimeTime A D1 Albany
Addison Westerberg 2025 CO Colorado Academy 3D A D1 Arizona State
Sienna Whitington 2025 AZ Chandler Mad Dog/Team AZ M D1 Arizona State
Kara Harris 2025 CO Green Mountain Team 180 M D1 Arizona State
Makenzie McDevitt 2025 MA King Philip Regional Gold Star A D1 Boston University
Katie Powers 2025 NJ Glen Ridge STEPS A D1 Bucknell
Maddie Willkomm 2025 NJ Northern Highlands BBL A D1 California
Juliana Doran 2025 NJ Scotch Plains-Fanwood DEWLax M D1 California
Lyric Busby 2025 MN Edina MN Elite/Lax Monkey D D1 Cincinnati
Kyva Holloway 2025 GA Trinity Christian EagleStix D D1 Cincinnati
Parker Lemm 2025 OR Lake Oswego OR Pride/MOJO/Tenacity M D1 Colorado
Julia Etu 2025 VA Stafford YJ South D D1 Colorado
Georgia Rios 2025 PA Conestoga Philly Blast A D1 Colorado
Hadley Bethke 2025 NH Kimball Union Academy NH Tomahawks A D1 Connecticut
Gretta White 2025 VT St Pauls School Granite State A D1 Cornell
Ellie Johnson 2025 OR Oregon Episcopal OR Pride/MOJO/Tenacity A D1 Davidson
Elle Tuza 2025 OH Dublin Jerome Impact M D1 Davidson
Audrey Spaly 2025 CA Branson School STEPS D D1 Columbia
Caroline Haggarity 2025 MA Notre Dame Hingham MA Elite D D1 Dartmouth
Regan Forsythe 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers D D1 East Carolina
Sophia Apple 2025 NC Northwest Guilford UltGoal A D1 East Carolina
Reagan Morrison 2025 TX Cy-Fair South Coast M D1 Eastern Michigan
Gianna Booker 2025 NJ Cherokee AA Aim M D1 Furman
Katherine Rathjen 2025 NY St Anthonys LI Elite A D1 Fairfield
Julia Swanson 2025 NJ Montville Township BBL A D1 George Washington
Betsy Burton 2025 NJ Oak Knoll School BBL A D1 Georgetown
Sydney Wanner 2025 PA Germantown Academy NXT A D1 Georgetown
Lizzie Scalso 2025 FL Bishop Moore LaxManiax D D1 Elon
Natalie Marvin 2025 CA Bishops School Mad Dog D D1 Harvard
Marina Mersch 2025 PA Cardinal OHara Delco G D1 Delaware
London James-Golas 2025 MD McDonogh School Integrity G D1 Howard (DC)
Saoirse Feerick 2025 NY Long Beach LI TopGuns G D1 Hofstra
Meaghan Tufano 2025 NY Westhampton Beach LI TopGuns A D1 Hofstra
Grace Varley 2025 NY Babylon LI TopGuns D D1 Hofstra
Jane Brennan 2025 NY John Jay-Cross River PrimeTime D D1 Holy Cross
Arcangela Haffner 2025 NY Garden City LI Liberty A D1 Holy Cross
Ella Bea Croteau 2025 GA Roswell ATL Storm A D1 Jacksonville
Logan Barry 2025 NY Minisink Valley PrimeTime/DEWLax A D1 Lehigh
Grace Marchetti 2025 MD John Carroll SkyWalkers M D1 James Madison
Mary Paviou 2025 MI Detroit Country Day SkyWalkers/Monarchs M D1 Johns Hopkins
Zoey Smith 2025 NJ Lacey Township DEWLax/All Lax M D1 Johns Hopkins
Anya Dunn 2025 PA Notre Dame Academy Big 4 HHH M D1 Johns Hopkins
Georgia Paviou 2025 MI Detroit Country Day SkyWalkers/Monarchs A D1 Johns Hopkins
Paige Willard 2025 NY Skaneateles Salt City Snipers A D1 Johns Hopkins
Sarah Walden 2025 GA Walton EagleStix M D1 Kennesaw State
Julieta Montiel 2025 GA Alpharetta GA Outlaws/EagleStix D D1 Kennesaw State
Sabrina Hauck 2025 NY Hilton 3D D D1 Le Moyne
Maggie Rost 2025 PA Phoenixville NXT/Dynasty M D1 Lafayette
Keira Andresen 2025 NY Comsewogue LI Elite M D1 LIU
Sienna Huffman 2025 NC Middle Creek UltGoal M D1 Longwood
Chloe Holt 2025 VA Powhatan Lotus M D1 Longwood
Brogan Wiles 2025 OH Upper Arlington Impact/Lucky Lax M D1 Louisville
Issabella Pedone 2025 NJ Saddle River Day School Snipers Elite M D1 Louisville
Brienne Brezynskie 2025 ON Other Team ON M D1 Massachusetts-Lowell
Kylie McMullen 2025 WA Puyallup ARC/Seattle Starz M D1 Massachusetts-Lowell
Ada Krupa 2025 NY Eastridge 3D M D1 Massachusetts-Lowell
Ava Howell 2025 FL American Heritage Delray FL Select/Madskillz A D1 Massachusetts-Lowell
Avery Adkin 2025 GA IMG Academy Southern Zone M D1 Mercer
Sophie Andrychowski 2025 MD John Carroll SkyWalkers D D1 Mercer
Isabella Heidman 2025 CO Valor Christian Denver Pride D D1 Mercer
Emma Garro 2025 CA Cathedral Catholic Mad Dog D D1 Loyola (MD)
Olivia Castaldo 2025 NY North Rockland Metro M D1 Monmouth (NJ)
Emily Lee 2025 MD Notre Dame Prep TLC M D1 Mount St Marys
Reagan Cadden 2025 MD North Harford NEMS D D1 Mount St Marys
Claire Rice 2025 MD Maryvale Prep Heros D D1 Mount St Marys
McKenzie Brown 2025 MD McDonogh School SkyWalkers D D1 Northwestern
Kelsey Kirkeide 2025 VA Albemarle Cav Lax M D1 Navy
Sydney Ingraham 2025 NY Sacred Heart Greenwich PrimeTime M D1 Notre Dame
Brooke Perry 2025 NY South Jefferson Lake Effect Storm M D1 Old Dominion
Sofia Snyder 2025 NY West Genesee Orange Crush/Salt City Snipers M D1 Old Dominion
Maria Snyder 2025 NY West Genesee Orange Crush/Salt City Snipers M D1 Old Dominion
Ava Salinas 2025 NY Bellport LI Elite G D1 Old Dominion
Payton Kelly 2025 FL Tampa Catholic Limitless D D1 Old Dominion
Quinlan Handley 2025 OR Jesuit Portland OR Pride/MOJO M D1 Penn
Madeline Mill 2025 PA Pine-Richland Pgh Premier M D1 Pittsburgh
Amanda Stevens 2025 CO Valor Christian M&D M D1 Stanford
Kate Dente 2025 PA Episcopal Academy Philly Blast M D1 Princeton
Rebecca Kirschner 2025 NJ Pingry School STEPS M D1 Princeton
Grace Farrell 2025 NJ Haddonfield AA Aim M D1 Princeton
Devan Lange 2025 NY St Anthonys LI Legacy M D1 Princeton
Jackie Feldman 2025 FL St Thomas Aquinas FL Select G D1 Princeton
Emilie DeMaio 2025 MA Westwood MA Elite M D1 Quinnipiac
Charlotte DeMaio 2025 MA Westwood MA Elite M D1 Quinnipiac
Ava Mansueto 2025 NY Hauppauge LI TopGuns D D1 Quinnipiac
Jenna Zachmann 2025 NY Connetquot LI Elite D D1 Radford
summer Glenday 2025 CT Darien CT Grizzlies D D1 Southern California
Brooke Lomasney 2025 MA Peabody Veterans Memorial Laxachusetts D D1 Stonehill
Ruby Montanez 2025 CT Greenwich Academy Predators D D1 UC Davis
Bridget Donnelly 2025 OH Columbus SG Impact A D1 Oregon
Emerson Goettelmann 2025 NY Garden City LI Tradition A D1 Rhode Island
Jaclyn Guille 2025 PA Springfield Delco Big 4 HHH A D1 Rutgers
Alexandra Cabot 2025 NH St Pauls School Granite State A D1 Vermont
Liliana Petit 2025 NY Commack LI Elite M D1 Stony Brook
Reilly Kelleher 2025 MD Glenelg HS Heros D D1 Stony Brook
Karsen Hippert 2025 PA Easton Area BBL M D1 Towson
Kathryn Monaco 2025 NY Garden City LI Tradition M D1 Villanova
Cadence Flaherty 2025 NY Sacred Heart Academy LI LI Elite M D1 Virginia
Sophia Rakis 2025 MD Glenelg Country School Heros A D1 UNC-Charlotte
Kylee Keenan 2025 MD St Pauls SG 3D G D1 UNC-Charlotte
Emma Bingler 2025 VA St Annes-Belfield Cav Lax G D1 Virginia Tech
Emme Dunphey 2025 NJ Ridgewood STEPS/Centercourt D D1 Virginia Tech
Jess Dorees 2025 MD Glenelg Country School Heros/M&D A D1 Virginia Tech
Addison Collins 2025 VA Georgetown Visitation Capital/Pride M D1 Virginia Tech
Kendall Schmerier 2025 NJ Bernards STEPS M D1 William & Mary
Millie Prager 2025 WA Lake Oswego OR Pride/MOJO M D1 William & Mary
Olivia Smit 2025 MD Deerfield Academy MA Elite G D1 William & Mary
Margaret Jacob 2025 CA St Ignatius Prep STEPS D D1 William & Mary
Whitney Froeb 2025 CA University HS SF STEPS M D1 Yale
Nell Ducey 2025 NJ Summit STEPS M D1 Yale
Amadis Lavasa 2025 NC West Brunswick Coastal Rays M D2 Emory & Henry
Isabella Rizzo 2025 FL Olympic Heights LaxManiax M D2 Florida Southern
Abigail Gover 2025 DE Cape Henlopen M&D D D2 Frostburg State
Jacqueline Socia 2025 VA Lightridge YJ Mid-Atlantic D D2 UVA Wise
Haley Slaven 2025 NY Sachem East LI Elite D D2 Wingate
Cecelia Rock 2025 MD Southern CCLax D D3 Shenandoah
Mallon Sideris 2025 OH Cincinnati Hills Christian Impact A D3 Carthage
Emerson Cullinan 2025 VA Stone Ridge School Capital G D1 Holy Cross
Stella Pence 2025 VA Potomac School Capital A D1 Duke
Addison Oakes 2025 GA Walton EagleStix M D1 Fairfield
Emma Sweeney 2025 VA Paul VI Capital D D1 Florida
Thais Jackson 2025 RI St Marks REV A D1 Army
Marleigh O'Day 2025 MD St Pauls SG M&D A D1 Clemson
Ella Wilner 2025 CT Greenwich CDS Soundcrosse/CT Grizzlies A D1 Clemson
Avery Coleman 2025 MD Sidwell Friends Capital A D1 Dartmouth
Fiona Vu 2025 NY Rocky Point FLG M D1 Brown
Sara McLeod 2025 MA Billerica Memorial Laxachusetts M D1 Fairfield
Samantha Lupton 2025 NY Canandaigua Academy Monster A D1 Fairfield
Leah Riccardi 2025 NY Northport LI Elite D D1 Elon
Norah Marron 2025 NJ Northern Highlands Snipers Elite D D1 Elon
Ryann McLeod 2025 FL Plant Limitless D D1 Colorado
Anna DiMartile 2025 PA Upper Dublin Big 4 HHH D D1 Florida
Alexa Stone 2025 VA Bishop Ireton YJ Mid-Atlantic M D1 Florida
Lily Gum 2025 TX Hockaday GRIT M D1 Georgetown
Joliana Schiavo 2025 NY Smithtown West LI Elite M D1 James Madison
Ally Campbell 2025 VA Meridian Capital/Pride M D1 Johns Hopkins
Mae Murphy 2025 NJ Moorestown SJ Select M D1 Loyola (MD)
Reese Bromby 2025 MA Newburyport NH Tomahawks/Boston Lax M D1 Massachusetts
Lydia Tangney 2025 MA Brooks School Bay State Bullets M D1 Ohio State
Analisa LaMonica 2025 NY St Anthonys LI TopGuns D D1 Navy
Haley Brown 2025 NJ Kingsway SJ Select D D1 Marquette
Mackenzie Matter 2025 NJ Summit STEPS D D1 Northwestern
Saran Anne 2025 UT Olympus Tenacity/Lax Monkey/UT Express D D1 Penn State
Elizabeth Anne 2025 UT Olympus Tenacity/Lax Monkey/UT Express M D1 Penn State
Grace Holmes 2025 PA Pennsbury East Philly Blast M D1 Richmond
Madeline Lively 2025 NY Immaculate Heart Mad Dog M D1 Sacred Heart
Lily Peek 2025 MD Notre Dame Prep SkyWalkers M D1 South Florida
Addison Schaeffer 2025 NY Webster Thomas Monster M D1 Virginia
Sydney Stewart 2025 CA Torrey Pines Mad Dog/LaxSmith M D1 Southern California
Addie Crowley 2025 CT New Canaan Soundcrosse D D1 Southern California
Olivia Nicoll 2025 NJ Montclair HS STEPS A D1 Penn
Isabella Monteleone 2025 NY Harborfields LI Elite A D1 Stony Brook
Isabella Seidel 2025 PA Governor Mifflin Phantastix M D2 Lock Haven
Morgan Livingston 2025 NY Victor Monster A D1 Arizona State
Hannah Adamski 2025 PA Boyertown Area NXT M D1 Arizona State
Quinn Whitaker 2025 PA Episcopal Academy